Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sok pasi úgy van vele hogy a...

Sok pasi úgy van vele hogy a kövér csajokat egyből undorítónak találják meg minden. Nem tudom ki hogy van vele (mivel lány vagyok) inkább járnék egy kövér fiúval aki jó fej, mint egy pálcika bunkó paraszttal. Ti hogy vagytok vele?

Figyelt kérdés
2014. nov. 24. 21:39
 1/7 A kérdező kommentje:
És ezen elgondolkodhatna minden"cica lány" és "cicafiú" -.-"
2014. nov. 24. 21:40
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Igen, csakhogy vannak vékony és jó fej emberek is. Nem kell senkinek a kövér jó fejet választani...
2014. nov. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kövér, de jófej és a pálcika, de bunkó paraszt között van átmenet..lehet valaki kövér és bunkó paraszt és pálcika és jófej is..mondjuk ha vékony jófej és kövér jófej között kéne választanom, biztos inkább a vékonyat választanám.
2014. nov. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Te kb.a nők 2%-hoz tartozol.A kövérek,és a bunkós végű pálcikák a nők többi részének kb.egyre mennek.
2014. nov. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tényleg vannak pálcikák akik jó fejek és én is természetesen a pálcika jó fejet választom de attól még a kövérek is lehetnek jó fejek..bár végül is senki nem mondta hogy nincsenek de attól még nekem ez a véleményem
2014. nov. 25. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg inkább járok egy olyannal akit testben és lélekben vonzónak tartok, mert nem ez a két véglet van. :)
2014. nov. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekes, én inkább azt tapasztalom, hogy a kövér nők és férfiak bosszúból, mert te nem vagy partra vetett bálna, bánt, aláz, lekezelő. több évtizede vagyok a földön és 3 normális, mosolygós, kedves kövér embert ismertem meg, a többi BUNKÓ volt!!!
2015. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!