Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » S. O. s. Keringős ruhám túl...

S. O. s. Keringős ruhám túl hosszú, és beleakad a cipőm sarka? Gyors megoldás?!

Figyelt kérdés
Utolsó pillanatban vagyok, így csaj valami gyors átmeneti megoldásra van időm. Mit tegyek?!
2014. dec. 12. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon gyorsan felhajtod a szoknyáját alul, vagy ha a fazon megengedi, deréknál. Más megoldás aligha van. Esetleg ha a fazon olyan, bár nem valószínű, a vállpántján is állíthatsz egy-két centit és lehet hogy az elég.
2014. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nem tudom, mennyire utolsó pillanat, milyen a ruha anyaga és fazonja, milyen eszközök vannak kéznél. De befele visszahajthatnád, és odavarrhatnád egy két ponton néhány öltéssel. Vagy ha van alatta abroncsos alsószoknya, azt feljebb húzod magadon (szorosabbra veszed), és befelé hajtva annak az abroncsához is erősítheted a ruha végét egy-két öltéssel vagy esetleg biztosítótűvel, ha nem teszi tönkre a ruha anyagát.
2014. dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Telitalpú cipő? Az kevésbé akadna bele..
2014. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Kicsim! Én szívesen bebújok a szoknyád alá és tartom, nehogy a földre érjen, közben csodálnám és nyalogatnám gyönyörű formás lábaid! Matyi/52
2014. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!