Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Sokan miért utálják az emosokat?

Sokan miért utálják az emosokat?

Figyelt kérdés
Nem mind vagdossa magát vagy hasonlók mégis sokan elítélik

2014. dec. 19. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy biztos, én nem utálom őket... De úgy tudom, ki szokták maguknak kérni az "emos" kifejezész, mert az "emo", nem "emos".
2014. dec. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
61%
A többség mindig a meghatározó, és a többség az a buta tinik akik vagdossák magukat meg hülyeségeket csinálnak, sajnálják magukat hogy de szar az életük, mert az anyjuk nem engedi ki őket éjjel bulizni, stb.. Arról meg fogalma sincs a legtöbbnek hogy mi is valójában az emo.
2014. dec. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Én speciel már jó régóta nem is láttam emóst :D de én nem utálom őket,sőt kifejezetten megértem.
2014. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
1. Igazából nemtudom hogy kell írni szóval bocsi :)
2014. dec. 19. 18:34
 5/16 anonim ***** válasza:
61%

Nekem is vannak problémáim, sőt vagdosom is magam. De mégsem vagyok emos.

Szerintem az a baj az emosokkal, hogy úgy viselkednek mint a gyerekek. Nem képesek arra, hogy megoldják a problémájukat (már ha van), ráadásul még kikiabálják a világnak. Ez az egész egy feltűnési viszketegség. Nem azzal van gond hogyha valakinek gondja van, nyilván. De amit ők csinálnak.. Rengeteg embernek van gondja, akár tini, akár felnőtt, de attól nem biztos, hogy játszani fogja a mártírt.

2014. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sok mindenkinek meg a kinézetük nem tetszik. Engem az nem zavar különösebben.
2014. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
61%
Vannak még emok?? Azt hittem már kihaltak
2014. dec. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom..

Én nem ítélem el az emokat.

2014. dec. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%
Nem utálja őket senki, max., akik elmaradottak. Az emó ugyanis már lefutott, kiment a divatból. Vannak még, akik azonosulnak vele, de már nem meghatározó annyira, mint régebben.
2014. dec. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%
Azért,mert tizenévesen "világfájdalmuk" van,holott a tojáshéj a seggükön van és nem tudják még,mi az élet. Mindenük megvan ("ájfón", meg dc cipő, etc..) és ha valami még sincs meg,akkor "jaj,de sza.r az életem..meg de elvont vagyok mer' én feketében járok és "szomi" vagyok, jajj"..na ettől van hányingerem. De szerencsére pár év alatt kinövik.
2014. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!