Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 12 éves lányként nagyon...

12 éves lányként nagyon szőrös vagyok intim részen. Eléggé kilátszik a bikiniből. Ennyi idősen szokták szőrteleníteni?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni borotválni. Szokták ilyen korban?
2015. jan. 13. 14:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ha olyan helyre mész, ahol kilátszana (strand, uszoda) akkor mindenképpen borotváld le. Az nagyon ápolatlan benyomást kelt, ha kilóg a ruhából a szőr. Nem kell leszedni az egészet, csak, ami kilátszik. A többi esetleg lenyírhatod, hogy ne legyen olyan nagy.
2015. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, ennyi idősen és is leborotváltam a szőrös részt.
2015. jan. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12 évesen szőrtelenítő krémet használtam, akkor sokkal jobb, mint a borotva. Persze csak a bikinivonalat.
2015. jan. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha már szőrös és ki látszik, akkor igen.

Nekem szerencsém volt mert akkor még nem volt az, de utána mikor elkezdett, én megcsináltam.

Először inkább én is csak krémet használtam és csak később tértem rá a borotvára.

Nincs semmi rossz benne, elég kellemetlen lehet úgy a többi lány előtt öltözni vagy úszoda stb...

szóval bátran:)

Csak kend be utána testápolóval, kis körömvirágkrémmel, nehogy begyulladjon!

2015. jan. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

itt nem a kor a kérdés,hanem,hogy ne legyél ápolatlan legalábbis ha stranodon vagy uszodába mész.

nővérem kislányának már 10 évesen gyantázták a lábát meg a szemöldökét (szegénynek összenőtt középen)és a hónalját is most már 11 éves és magának borotválja sajnos ő elég szőrös mert arab

2015. jan. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A lábamat én is szőrtelenítem 10 éves korom óta,de most már intim részen is muszáj volt volt valamit kezdeni vele. Már megcsináltam,sokkal jobb így!
2015. jan. 15. 08:57
 7/8 anonim válasza:

mindenképpen borotváld le :)

sokkal jobb érzés lesz utána!

2015. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már leborotváltam,valóban jobb!
2015. jan. 16. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!