Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti elmennétek a helyembe...

Ti elmennétek a helyembe hozzá újból nyiratkozni?

Figyelt kérdés
Nyáron voltam egy fodrásznál festettem és vágattam vele a hajamat.És nagyon meg voltam vele elégedve ahogy meg nyirt.A hajfestésével viszont nem annyira. De azt kellemetlen lett volna neki is kihansúlyozni.Igy hát nem tetszett ahogy befestette a hajamat és átfestettem más szinűre.De viszont vastag erős szálú hajam van és senki nem tudta eddig úgy megnyirni mint ahogy ő. De most eléggé kellemetlen lenne igy elmenni hozzá hogy már más siznű a hajam.És neki pedig azt mondtam hogy meg vagyok elégedve a hajfestésével,de közbe én már váltottam hajszint.Csak enm vele festettem be.De viszont most meg már nem ártana egy nyirás a hajamnak.
2015. febr. 10. 13:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Elmennék. Ha rákérdez, akkor mondd azt, hogy te festetted be a hajadat otthon, vagy anyukád, barátnőd, akárki. A lényeg, hogy nem akartál fodrászhoz menni, hanem gyorsan otthon elintézted, mert fontos volt, pl. valami alkalomra.
2015. febr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!