Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Porcelán vagy a zselés műköröm...

Porcelán vagy a zselés műköröm a jobb? Mi a különbség a 2 között?

Figyelt kérdés
2015. febr. 20. 16:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik sem jobb, vagy rosszabb, ha a körmös érti a dolgát. A legnagyobb különbség, hogy a porcelánhoz nem kell uv lámpa, a zseléhez meg igen.
2015. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem évek óta porcelán van és meg vagyok elégedve vele mikor zselés volt 2 nap után lepregett magától semmi fizikai hatás nem érte ..
2015. febr. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Porcelánhoz:

Nail prep

primer

sablon

reszelők

buffer

Liquid a porcelánhoz( ez lehet levegőre vagy uv fényre kötő is, utóbbihoz kell uv lámpa.)

Barna szőrű ecsetek.

top shine.


Zseléhez:

fertőtlenítő gombátlanító

primer

sablon

reszelők

buffer

zselétőrlő

fixáló

uv lámpa, vannak led lámpák is de azok sokkal drágábbak

sárga ecset


Kinek mi a könnyebb, kinek mi megy jobban

a porcelános technika olcsóbb.

porcelánnal 3D virágokat, masnikat, egyebeket tudsz készíteni.

2015. febr. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A porcelán semmivel sem olcsóbb, mint a zselé.

A fertőtlenítő "gombátlanító" a nail prep.

A "barna szőrű ecset" a Kolinsky szőrből készült porcelán ecset.

A fényzseléhez pedig uv lámpa kell.

Legalább ne írj hülyeséget, ha annyira segíteni akarsz.

2015. febr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a porcelán...

Én szebben, vékonyabban tudok vele dolgozni (lehet én vagyok bénább a zseléhez), nem kell UV lámpa, ezért tutira nem éget. Az én körmeimen tartósabb a zselénél, amit ledobál a kis szenya. Ezen kívül, ha megunod, otthon leoldhatod acetonnal így nem lesz az, mint pár okosnál, akik gyakorlatilag letépik a saját körmüket, hogy a zseléstől megszabaduljanak, aztán ilyen oldalakon ekézik a szakmát, hogy a műköröm tönkretette a körmüket... aha... nem ők, hogy letéptek róla 3 réteget... neeeeeem.

2015. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!