Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egyes emberek miért nem...

Egyes emberek miért nem tudják elfogadni önmagukat?

Figyelt kérdés
Nagyon sok önbizalom hiányos ember van aki bebeszéli magának milyen csúnya, előnytelen kinézete van, azt hiszik nem találnak normális párt maguknak, gyakran szidják a világot. Azt nem tudom, hogy miért nem tudja magát elfogadni és miért hasonlítja magát holmi szépségideálokhoz. Tudtommal külsőnket lehet fejleszteni, ha megvan a kellő határozottságunk hozzá és már jobban lehet érezni magunkat a bőrünkben mellé a változások is látszanak.
2015. febr. 26. 22:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az arcberendezésen csak szikével lehet alakítani
2015. febr. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha valaki alacsony, de magas akar lenni és fordítva. Ezen sem lehet változtatni
2015. febr. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban azt nézd meg, hogy kik panaszkodnak a külsejükről. Tinik? Ha máskor nem is, de ebben a korban tényleg számít, hogy az ember hogy néz ki: Mert esetleg kicsúfolhatják őket, ha nem úgy néznek ki, mint az átlag vagy csúnyák. Később az emberek felnőnek annyira, hogy ne ez legyen az első prioritás, de azért érhetik az embereket negatív visszajelzések.


A másik kényes időszak az szerintem nőknél szülés/gyerekvállalás után van, mivel megváltozik a teste és többet nem is lesz a nőnek annyi ideje saját magára. Aztán ott az öregedés és a betegségek, amiket nem olyan könnyű elfogadni.


Amúgy szerintem ez elsősorban a behatásoktól függ. Lehet valaki akármilyen csinos és szép, ha sokat mondogatják neki, hogy csúnya a szép szavakat nem fogja egy idő után elhinni. De ennek a fordítottja is igaz lehet.

2015. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azért, mert egyszerűen nem tetszik az adott testrészem látványa és a legrosszabb, hogy változtatni se tudok rajta, csak műtéttel. Ja és van párom, neki így is tetszek, de ez az én véleményemen nem változtat semmit.
2015. febr. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező ha fullkopasz lennel beletudnal teljessen törödni????Mert az én családomban mki korán kopaszodott így én is, és a genetika ellen nem lehet mit tenni!17-18evessen már kopaszodni kezdtem,ennyi!!!És ugye a nők nagyrésze Fúj kopasz....
2015. febr. 27. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én eltudom magam fogadni, csak párkapcsolati téren nem fogadnak el..
2015. febr. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Szerintetek szép vagyok?" Nem, igen, nem, nem, nem, igen, ÁTLAGOS... :D Vajon miért nem tudják elfogadni magukat? Szerinted mennyire esik jól valakinek az, hogy azt mondják, hogy csúnya? Vagy azt mondják, hogy átlagos, ami az itteni válaszolók szerint a nem szép, csak nem merik leírni. És ez csak a női oldal.
2015. máj. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem lehet az, hogy elhanyagolod magadat? Lehet ezt fejleszteni, és lehet neked a kisugárzásoddal van gond. Pár éve nem tudtam tükörbe nézni, de most már tetszem magamnak, mert tettem érte.
2015. máj. 29. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!