Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy jobb...

Mit csináljak, hogy jobb legyen a fenekem? Mennyi idő alatt lesz látható a változás? ( több lent, képet nem kap senki)

Figyelt kérdés
Sportolok,hetente 3-szor. De emellet még otthon szoktam fenékre edzeni heti 1-2-szer. Mit tehetnék még h jobb fenekem legyen? Nyárra sikerülhet. Igazából nem olyan rossz,csak farmerban lapos :S

2015. márc. 28. 13:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen,azt találtam. Szerintem hatásos lesz,mert az elsőedzés után 3 napig izomlázam volt,de nagyon :D
2015. márc. 28. 14:45
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez azért volt mert nem igazán edzettél rá eddig.

Majd egy idő után nem lesz mert megszokja:)

De érdemes utána nyújtani, mert nem kellenes ha a fenékben izomláz van:D

2015. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ami legjobban megedzi a popsit és a combot, az a kitörés. Elég kemény egy idő utan, de az egyik leghatásosabb.

De csak akkor ha helyesen csinálod, neten nézz utána, ha esetleg nemtudod, hogyan kell helyesen csibálni.

Sok sikert és kitartást hozzá, nekem is rákéne már venni magam :)

2015. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem hónapokba telt, miután elkezdtem kondizni, amikor látszódott az eredmény:D

Mostanság kezdik egyre jobban dicsérni... április van, és tavaly július óta járok. :S Pedig akkor se volt teljesen lapos. De azért most klasszisokkal jobb, és feszesebb, persze az egész testem is, de a fenekem is. Amúgy meg farmerja is válogatja, szabástól függ, tesómnak is jó, de mégis, egyik gatyában jobban mutat, mint a másikban, meg kell nézni :D

2015. ápr. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!