Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Korai lenne a műköröm 14...

Korai lenne a műköröm 14 évesen? A normális válaszokat felpontozom!

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi, vékony, sárga körmeim vannak, rájuk nézni is rossz, pedig alapból egy ápolt lánynak tartom magam.

Arra gondoltam, hogy úgyis most lesz tavaszi szünet, csináltatnék magamnak szép körmöket :) Persze nem óriás meg feltűnő körmökre gondoltam, hanem kis diszkrét, visszafogott, szép alakú körmökre.

Szerintetek nem lenne korai ez 14 évesen? Nagyon szeretnék szép körmöket, egy álom valósulna meg ha szépnek látnám a körmeimet. Jobban érezném magamat a bőrömben.

És még valami: Milyen körmöket csináltassak?(Tippeset, zseléset, porelánt..?)

+ kb. mennyibe kerül megcsináltatni?

illetve sulira le tudnám magamnak szedni, és ha igen, mivel?

Nagyon köszönöm előre is az értelmes, normális válaszokat!


14/L


2015. márc. 29. 12:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korai.

Nekem is 14 éves korom óta van, bizonyára sokat számít h anyukám műkörmös.

Ha nem reszelik szét a körmöd nem fog tönkre menni sőt, nekem nagyon gyengék voltak, mostanra megerosodott.

Nem is kell kifejezetten hosszú köröm, ha csúnyák a körmeid akkor gellakkot is csinaltathatsz.

Szerintem sokkal esztétikusabb egy szép műköröm mint egy lepatogzott lakkos köröm vagy csontig vágott sima köröm.

Amúgy meg egyáltalán nem koszolodik igy a körmöd.

Nekem éppen mikor nem volt egyéb okok miatt és le volt vágva bőrig naponta 3x köröm sikaltam mert mindig be koszolodott, pedig nem is csináltam semmit.

Igazabol ne foglalkozz senkivel ha úgy érznéd magad jobban csinaltass.

De tényleg arra figyelj, hogy profi kormoshoz menj aki nem reszeli szét a körmöd.

2015. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szerintem is korai lenne 14 évesen. Próbálj meg sok gyümölcsöt,zöldséget enni és naponta 1 liter vízet inni.Ezek hozzá tartoznak a szervezet megfelelő működéséhez,talán a körmödön is fog látszani a sok vitamin bevitel :)

Aztán még elmehetsz anyukáddal egy kozmetikushoz,talán ő majd tud erre jó tippeket,vagy akármit,amivel széppé teheted a körmeid.


Hidd el nem kár,ha nem csináltatsz műkörmöt,az ilyesmi még rá ér bőven! Remélem majd sikerrel jársz! :)

2015. aug. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!