Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magyar pasik többsege miert...

A magyar pasik többsege miert nem helyes vagy igenyes?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre hogy a tobbseg elhanyagolja az alakjat(elhizott) kulsejet nem sportol vagy tul kivan gyurva es meg dezodort is luxus hasznalni egyeseknel.Az arcuk kinezeterol tudom nem tehetnek de akkor is miert nincs egy helyes pasi?!

Nekem tetszik a szeles homlok arcszerkezet nem a meghizott kerek arcra gondolok. XD vagy legyen kicsit karakteres vagy szep ovalis arc.


Azsiaiak ha van kedvetek ismerkedni irjatok!

Szeretem a jrock-ot es a k-pop-ot is.^^



2015. máj. 7. 11:32
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
90%

Itt csak arról van szó, hogy épp kpopra izgul a csaj, és épp a festett hajú, kisminkelt kancsók jönnek be neki akik a férfiasságot hírből sem ismerik :)

Nem a magyar férfiakkal van a baj, hozzáteszem szerencsére Koreában sem úgy néz ki minden második férfi mint egy rossz b***.


Aki veszi a bátorságot, írja be googleba hogy: EXO,Shinee,SuperJunior, csak hogy pár példát írjak :)

2015. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Te tényleg ennyire ostoba vagy? Vagy csak provokálod itt a népet?
2015. máj. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

inkabb csak provokalom, meg zavar hogy itt nincsenek jo pasik..


kepzeld smink nelkul is jobban tetszenek mint az itteni agymosottak.. akiknek nehezere esik meghivni egy not italra nem varom el csak illene..de mindegy nem kell nekem senki.a japan srac meghivott mindenre.;)

2015. máj. 7. 12:50
 24/40 anonim ***** válasza:

Akkor se találkoznék egy ilyen lánnyal ha fizetne érte

Te is elég szerencsétlen vagy, pont úgy mint a ,,magyar pasik''.

Japánoknak aztán nagyon karakteres arca van és az izomzatukról híresek.

Össze vissza irkálsz 14 évesen, de ez szerintem inkább amiatt van mert nem kellettél még fiúnak és ez a problémád.

Elárulok egy titkot. A helyes pasik többsége nem animézik meg néz japán hülyeségeket.

2015. máj. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Süt a válaszaidból, hogy te is agymosott vagy, cica. :D
2015. máj. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag koreai nem úgy néz ki mint a bandákban a sminkelt androgün kisfiúk. Látok én is elég ilyen bandát, képeken videókban tök szép arcuk van, a valóságban meg sárga a bőrük, pattanásosak, borostásak, épp olyanok mint bármelyik normális ember. Valószínűleg ezekre is rámondanád ahogy igénytelen, ronda ha élőben látnád. Sajnos a világ nem tökéletes, mindenkinek vannak hibái. Ha Koreába mennél látnád hogy ott még több ronda ember él mint nálunk... de nyilván még sosem jártál arra és egy álomvilágban élsz. Kb ez az átlag: [link]

[link]

[link]

Vagy az ennél rosszabbak...

2015. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
65%

1. Azért kérdező, ha netán elmúltál 16, adok egy ásót, ásd el magad ilyen hozzáállással!

2. Nem tudom, te hol jársz, de az én környezetemben a legtöbb pasi igenis ad magára, igyekszik a lehető legjobban kinézni (elég csak benézni egy konditerembe a nap bármelyik szakában) és a dezodor fogalmával és használatával is tisztában vannak. Tapasztalatom szerint a gyakorin olyan népszerű, nőgyűlölő, de változtatni semmit nem hajlandó bétahím a való életben viszonylag ritka. Az, hogy te a kelet-ázsiaiakra buksz, az egyéni szoc. problémád.

3. Remélem teljesül a vágyad és legkésőbb egyetemista korodban (lássuk be, ott nagyobb ott több a külföldi és neked is nagyobb esélyed van kijutni külföldre) összejössz egy FOB kelet-ázsiai sráccal és megtapasztalod milyen interkulturális párkapcsolatban élni! O:)


"nem csak a kulsejuk gaz hanem a viselkedesuk is..nem hivnak meg italra se

bunkok is szoval"

Idióták minden nemzetben vannak.


#26 Mellélőttél, ők is helyesek :D

Viszont minél messzebb külföldről van szó, annál másabbak a szokások és az emberek gondolkodásmódja. És bár így a képernyő előtt ülve nagyon izgalmas és romantikus dolognak tűnhet egy japánnal, kínaival, koreaival stb. összejönni, ha az ember belecsöppen egy ilyen párkapcsolatba, akkor jön rá, hogy hoppá, ez nem is olyan egyszerű, csupán a szerelem nem elég, kell még tolerancia, megértés, rugalmasság, kommunikáció, néha gondolatolvasás - sokkal több, sokkal jobb, mintha egy hasonló kultúrából származó emberrel kezdenél.

Ha hasonló kultúrában nőtt fel az illető, az, természetese, más kérdés :)

(Abbafejeztem a hegyi beszédet, csak gondoltam megosztok néhány személyes tapasztalatot, meg hogy mit látok magam körül.)

2015. máj. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
31%

Egy taknyos, elkényeztetett luvnya a kérdező!!


Miért is várnád el, hogy meghívjanak egy italra? Nem érdemled meg, még így látatlanban sem. 10 Ft-ot is KÁR LENNE RÁD PAZAROLNI.


És ezt nőként mondom.

A MAGYAR férfiakkal semmi baj nincs, inkább az ilyen agymosott tinikkel, mint te.

2015. máj. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
100%
Te viszont lehet, hogy rokonom vagy, kérdező, mert nagyon hasonlítasz az apám fszára...
2015. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

xDD


tenyleg igazad van nekem a transzik tetszenek.Nem a kondis hulyegyerekek. oke mindenkinek az jon be ami.Nem vagyok taknyos tini.

amugy nekem is sargas a borom es attol meg szep!

2015. máj. 7. 19:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!