Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magyar pasik többsege miert...

A magyar pasik többsege miert nem helyes vagy igenyes?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre hogy a tobbseg elhanyagolja az alakjat(elhizott) kulsejet nem sportol vagy tul kivan gyurva es meg dezodort is luxus hasznalni egyeseknel.Az arcuk kinezeterol tudom nem tehetnek de akkor is miert nincs egy helyes pasi?!

Nekem tetszik a szeles homlok arcszerkezet nem a meghizott kerek arcra gondolok. XD vagy legyen kicsit karakteres vagy szep ovalis arc.


Azsiaiak ha van kedvetek ismerkedni irjatok!

Szeretem a jrock-ot es a k-pop-ot is.^^



2015. máj. 7. 11:32
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
61%
Menj dolgozni aztán lesz lehetőség ez kb annyi mont a deó vétel vagy a hyúrás hát kisasszony hajrá. Mi meg leszűnk mi nélküled csúnyán is.
2015. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim válasza:
100%
Ismertem egy hozzad hasonlot kerdezo,csak az a torokokre bukott.Magat Istenitette masokat lenezett az ilyen menekulteknek meg nyalta a feneket....Rokonok vagytok?
2015. máj. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
46%
Semmi problema szepseges kiralykisasszony. Majd talalsz te mast ha nem magyart is. Azert nem kell ide jonni mas onertekeleset nyirbalni. :/ Ne beszeljunk arrol hogy a magyar lanyok nagy resze felszines ku*rva. Nezd Amszterdamot, Svajcot vagy az arab orszagok ku*rvait. Mit szolsz kik vannak ott tobbsegben? Eltalaltad.
2015. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Meg szerencse, hogy a magyar ferfiak nem ugy neznek ki, mimt a japok. Egyeni izles kerdese, ha neked az azsiai tetszik, akkor se a magyar sracokat szidd mar. Szerintem csomo jo pasit lehet latni. :D
2015. máj. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%
Küldj már magadról egy képet kíváncsi vagyok hogy te hogy nézel ki :D
2015. máj. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

igen a nok lanyok tobbsege is elvan hizva sajnos..:/


nem csak a kulsejuk gaz hanem a viselkedesuk is..nem hivnak meg italra se

bunkok is szoval

.........

lehet vannak jo pasik csak nem az en korosztalyomban.

2015. máj. 7. 11:47
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Kitalálom, legfeljebb 16 éves lehetsz. :D Nem sok ész jutott neked sem. Ez a kérdés olyan, mintha én elkezdeném szidni a magyar nőket, hogy milyen rondák, miközben a négerek tetszenének.. :D
2015. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
#16 Gondolom arra nem is gondoltál, hogy esetleg neked is tenni kéne valamit azért, hogy meghívjanak egy italra.
2015. máj. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%

kérdező, nő vagyok, szerintem hülyeségeket beszélsz :D


nem attól lesz valaki bunkó, hogy nem hív meg piára... vehetsz ám magadnak is, nem kötelező :D


én azt tapasztalom, hogy a legtöbb 16-22 közötti pasi(nem tudom hány éves vagy) nem büdös, valószínűleg te vagy "olyan" helyen :D

Magyarországon szerintem még az elhízás sem olyan gyakori, a fiatalabb rétegben szerintem több a jó alakú pasi és csaj, mint az elhízott :)

Az elég egyértelmű, hogy neked a japán/koreai arcberendezés jön be, oké, nincs vele semmi baj, de ne a magyar pasikat döngöld ezért sárba, hogy nem ferde a szemük :D

2015. máj. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim válasza:
A romanokat nem szereted veletlen? irj ha megis ;)
2015. máj. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!