Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A magyar pasik többsege miert...

A magyar pasik többsege miert nem helyes vagy igenyes?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre hogy a tobbseg elhanyagolja az alakjat(elhizott) kulsejet nem sportol vagy tul kivan gyurva es meg dezodort is luxus hasznalni egyeseknel.Az arcuk kinezeterol tudom nem tehetnek de akkor is miert nincs egy helyes pasi?!

Nekem tetszik a szeles homlok arcszerkezet nem a meghizott kerek arcra gondolok. XD vagy legyen kicsit karakteres vagy szep ovalis arc.


Azsiaiak ha van kedvetek ismerkedni irjatok!

Szeretem a jrock-ot es a k-pop-ot is.^^



2015. máj. 7. 11:32
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

kepzeld volt mar dolgom azsiaival.. nagyon figyelmesek.

es jok az agyban. :)

2015. máj. 7. 19:58
 32/40 A kérdező kommentje:
es nem azert mert nem kellek senkinek....
2015. máj. 7. 23:39
 33/40 anonim ***** válasza:

Ha szerinted nincs helyes,menj el külföldre,majd számolj be,hogy hány pasit sikerült megszerezned,aki megfelel az igényeidnek.

Az alak meg az igényesség elég relatív,nézz körül alaposabban,mert sokan vannak,akik nincsenek túlgyúrva,de nem is puhányok.Nálam csak a munkahelyemen több ilyet is ismerek.Dezodort is használnak,és nem büdösek.

2015. máj. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

"kepzeld smink nelkul is jobban tetszenek mint az itteni agymosottak.. akiknek nehezere esik meghivni egy not italra nem varom el csak illene..de mindegy nem kell nekem senki.a japan srac meghivott mindenre.;)"


Persze,az az agymosott,aki nem hív meg egy italra egy nőt az első ismerkedés után.Nyilván az ilyen kisstílű smucigok nem tudják,hogy egyes nők így szokták kihasználni a férfiakat.

2015. máj. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
67%
#31 Te tényleg ennyire hülye vagy, hogy egy ember alapján ítéled meg az egész ázsiai nemzetet?
2015. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

na allj nem kell hulyezni mert nekem ok jonnek be.


persze nem mindegyik azsiai tetszik!nem ezt allitottam. persze itthon is van egy ket helyes de ritka!!

2015. máj. 8. 16:22
 37/40 anonim ***** válasza:
Szerencséje van a magyar pasiknak hogy megúsztak téged:D
2015. máj. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
Ha tudnál szöveget értelmezni, rájöttél volna, hogy nem azért hülyéztelek le, mert az ázsiaiak tetszenek. Azzal még nem lenne semmi gond. De amiket itt leírtál, az nem utal túl magas intelligencia szintre.
2015. máj. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Hm, majd válaszolok hosszabban délután...
2015. máj. 29. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Négy évig nem értem rá, hoppáka. Szóval ennek a srácnak van igaza, aki ezt írta: "Látok én is elég ilyen bandát, képeken videókban tök szép arcuk van, a valóságban meg sárga a bőrük, pattanásosak, borostásak, épp olyanok mint bármelyik normális ember. Valószínűleg ezekre is rámondanád ahogy igénytelen, ronda ha élőben látnád. Sajnos a világ nem tökéletes, mindenkinek vannak hibái. Ha Koreába mennél látnád hogy ott még több ronda ember él mint nálunk..." Én voltam Pekingben, az egyetemen, és azért nem minden ázsiai srác igényes, konkrétan hónaljszag volt a liftben. Azért ilyen Budapesten nincs.
2019. máj. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!