Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Biztos, hogy mindig a kérdező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biztos, hogy mindig a kérdező megy szembe a forgalommal?

Figyelt kérdés

Annyiszor olvastam már itt olyan válaszokat, hogy ha valaki sorozatosan csak elutasítással, ellenállással találkozik; akkor el kellene gondolkodnia azon, hogy mi is a baj vele. Mivel, hogy ő lenne az a bizonyos viccbeli autós, aki szembe halad a forgalommal az autópályán.

Csakhogy: Ha körbenéz az ember, akkor azt láthatja, hogy iszonyatosan abnormális világban élünk. Manapság a bűnöző a sztás és a beképzelt cicababa ennek a női párja. A nők sorozatosan olyan alakok utánj sírnak, akik az emberi értékek minimumával sem rendelkeznek, mindeközben a valóban értékes emberek sorra egyedül vannak és senkit nem érdekelnek. Ha szembesülnek velük mások, akkor rendre megy a (természetesen megjátszott) csodálkozás, hogy ilyen remek emberek hogy lehetnek egyedül?-Miközben ugye sem az adott illetőnek, sem másoknak esze ágában sincs még csak gondolatban sem megpróbálni vele.

Szóval biztos, hogy a jó irányba megy az a bizonyos forgalom?


2015. ápr. 27. 23:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
A nők sorozatosan olyan alakok utánj sírnak, akik az emberi értékek minimumával sem rendelkeznek, mindeközben a valóban értékes emberek sorra egyedül vannak és senkit nem érdekelnek. ez így igaz én önvizsgálatot tartottam meg kérdeztem minden ffi ismerősőmet és nem bennem van a hiba hanem a mai "nőkben" mert változott a világ ami érték volt régen az ciki ami ciki volt régen az lett az érték! a normális ffi a kutyának nem kell bezzeg a sutyó aki két szotyi köpés között csak annyit tud mondani hogy de sz@r időnk van ma annak van nője....
2015. ápr. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Igen. A műveltség teljes hiánya pl. nem úgy jön le, hogy mekkora faragatlan tuskó, hanem milyen férfias, vagány fickó ez az ember.
2015. ápr. 27. 23:47
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

#1 Én pont hogy undorodom az ilyen alakoktól. Számomra egy férfi beszéljen szépen kulturáltan, legyen szókincse, humorérzéke, udvarias, megértő, kedves, jókedvű/mosolygós és nem utolsó sorban legyen férfi ne egy ecsethajú pojáca.

20/L

2015. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Remélem, hogy valódiak a szavaid.
2015. ápr. 27. 23:48
 5/31 anonim ***** válasza:
ma 23:47 minden nő ezt mondja de kit választanak? 1 tirpákot nem engem aki viszonylag normális vagyok
2015. ápr. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Én nem csak mondom. 3 éve van egy ilyen típusú párom és egyszer sem fordult meg a fejemben hogy le kellene cserélnem egy bunkó tahóra. Sőt első látásra tudtam hogy nekem rá van szükségem és hajtottam is azért hogy végül együtt lehessünk. Szóval nem csak a levegőbe beszélek.
2015. ápr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Hidd el Kérdező,sok lány van aki a rendes ,normális férfiakat szereti.

21/F

2015. ápr. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Soha nem estél kísértésbe?
2015. ápr. 27. 23:57
 9/31 anonim ***** válasza:
van normális nő csak kevés de sajnos mind foglalt akár csak te
2015. ápr. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Sajtos tészta, drukkolok neked!
2015. ápr. 27. 23:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!