Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok rólam a kép...

Mit gondoltok rólam a kép alapján? (Nem fogom E/3 személyben írni, mert úgyis mindenki tudja h az ilyen kérdések többségénél a kérdező szerepel a képen. ) :D

Figyelt kérdés

Azért érdekel mert sokan első blikkre egy távolságtartó, kényes, bunkó csajnak tartanak. Passz h miért... Pedig nem vagyok az. :D

[link]



2015. máj. 9. 16:06
1 2
 11/13 anonim válasza:
Hát elsőre én is ezt gondoltam amikor megnéztem. Hosszan nézve már nem. Még hosszabban nézve meg már rájöttem, mennyire csinos vagy.
2015. máj. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#10 Mosolyogni csak kellett:D

Köszi a választ.:)

#11 Köszönöm. Aranyos vagy :)

2015. máj. 16. 19:06
 13/13 anonim ***** válasza:
Rólam is ez általában a vélemény. Mivel én már "öreg" vagyok, ezért értem is hogy miért. Egyszerűen én a megfigyelő típus vagyok, új emberek környezetében először inkább figyelek, próbálok átlátni dolgokat és zárkózottabb is vagyok mint normálisan. Aztán, egy idő után felengedek és megtalálom a helyem. Én jobban szeretem így csinálni a dolgaimat. Így úgymond károk és felesleges körök nélkül kihátrálhatok helyzetekből, társaságokból stb. míg, ha rögtön kinyílok és belecsapok a lecsóba, akkor ha kiderül, hogy nem épp olyan emberekről van szó, akikkel én jól érezném magam, akikkel van bennünk közös stb. akkor kissé kellemetlenebb lekoccolni, míg ha úgy csinálom, ahogy szoktam, adott esetben még talán fel se tűnik, vagy úgy vannak vele, hogy pff tök mindegy, érezzük jól magunkat, úgy is fura volt.
2015. máj. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!