Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megviselt az előző kapcsolatom...

Megviselt az előző kapcsolatom, gyomorfekélyem lett. 12 kilót fogytam, s nem érzem jól magam a bőrömben! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon nehezen hízok, bár csak a mellméretem zavar! 1éve tart az "új"kapcsolatom, de gátlásos vagyok elötte. Mellműtétet nem akarok, de így nem érzem magam nőnek! Van más +oldás? A mellpumpa? Hatásos? Mennyi ideig tarta hatása? Esetleg az akupunktúrás mellnövesztés?
2008. szept. 1. 01:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Én hasonló problémával küzdöttem, mint Te. Megcsináltattam a mellkorrekciót, és hát csúnya hegek maradtak. Mit ne mondjak, jobban zavar, minta úgy lógna mint azelőtt. Hozzáteszem, azóta volt több problémám és ismét fogytam sokszor sok kilót, emiatt újra megereszkedett a mellem, csak már hegekkel együtt, de nem lóg annyira... Készülök egy újabb műtétre, hogy rendbetegyék a csúnya hegeket,de sajnos nagyon sok pénzbe kerül, gyűjtök rá. Ám én megtanultam így elfogadni magam. Csinos vagyok, dekoratív kisebb szépséghibákkal Na bumm. Veszett már több is Mohácsnál.:) Aki szeret, így is szeret, nem a melled a legfontosabb számára és a Te életedben sem az játsza a legfőbb szerepet. Szeresd így magad, hogy mások is így szeressenek! Te így vagy TE, egyedi, utánozhatatlan. Esetleg a sportot tudnám ajánlani, az valamennyit segít a helyzeten, és még egészséges is. Nem hiszem, hogy lenne más megoldás a műtéten kívűl arra, hogy valamiféle eredményt érj el.


Sok sikert kívánok, és legyél szép, fogadd el önmagad!

2008. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Igazából nem az a gondom, hogy lóg a mellem, hanem,hogy nagyon kicsi lett!:(
2008. szept. 1. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!