Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Volt már olyan időszakotok,...

Volt már olyan időszakotok, hogy lusták voltatok szépítkezni, ápolni magatokat? Mit tettetek ellene?

Figyelt kérdés

Én már hónapok óta hanyagolom magamat és egyszerűen nem értem miért... Oké, hogy mostanában nem is járok el sehova,na de én régebben sem mások kedvéért,hanem a magaméért tettem amit tettem a külsőmért.

Pl.: napokig csak hajtogatom,hogy ma hajat mosok...és ebből lesz heti egy hajmosás,pedig kb kétnaponta kéne az Én hajamat,meg ilyenek. A problémát már régóta felismertem mégsem változik semmi:(


2010. febr. 27. 15:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nekem is vannakilyen időszakaim. Nálam általában azért szokott lenni mert más dolgokkal kell foglalkoznom, ilyenkor például a takarítás is el van hanyagolva egy kicsit.
2010. febr. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Velem is volt egy időszakom.Amikor reggel szószerint annyit csináltam,hogy felöltöztem,megfésülködtem,összefogtam a hajam és mentem is.Az arcomat sem ápoltam...

De nálam jött egy hirtelen váltás.Egyik napról a másikra.És elkezdtem törődni magammal.Azóta (kb.1,5éve) ez így van.Először csak arcradír,krém,tonik,hajvasalás.Ma már egy kis smink,szőrtelenítés is van.

15/L

2010. febr. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
És ezek az időszakok meddig tartanak,mi hoz ki ebből? Igen a takarításon is észre lehet venni...:(
2010. febr. 27. 16:23
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

először is körülötted legyen minden rendben ,ezt úgy értem hogy pakolj el takaríts ki.És utána már foglalkozhatsz magaddal.Esetleg csinálj egy heti vagy havi tervet ,amiben leírod hogy miket fogsz csinálni.PL hétfő szerda hajmosás ,vasárnap bőrradír.ilyenekre gondolok.

Én is voltam már úgy hogy picit elhanyagoltam magamat pl nem mostam én se hajat max egy héten egyszer,vagy a körmömet nem vágtam le szépen,vagy nem szőrtelenítettem.

DE rájöttem hogy sokkal jobban érzem magam ha mondjuk a ruha alatt is minden rendben vanXD ,szépen ki van festve a körmöm le van epilálva a lábam:D csinálj arcpakolásokat ,jobban fogod magad érezni ha ápolt vagy,ne hanyagold el a testedet!lehet így kedved is lesz kimozdulni valahova.20/L

2010. febr. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy Én is jobban érezném magam,pont ez a bajom,hogy nem érzem jól magam igy a bőrömben. Mégsem elég ez arra,hogy összeszedjem magam. Egyébként olyan nagy rendet meg nem is tudok most egy darabig teremteni magunk körül,ugyanis nemrég költöztünk és még szana-szét vagyunk.
2010. febr. 27. 16:32
 6/19 anonim ***** válasza:
nekem is ez van most
2010. febr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Volt hasonló... :D Hajam nem csináltam meg, csak úgy lógott össze vissza, mosás után hagytam göndören, nem érdekelt. Nem tettem sminket, pedig smink nélkül nem ismertek meg az emberek.... :D Nem érdekelt semmi.. Most, visszajött a kedvem, sminkelek úgy mint régen, a hajamat is igyekszem kordában tartani. :D Jobban érzem magamat így. :D

Amugy amikor késve kelek fel, akkor nem sz*rozok vele, akkor nem érdekel, inkább megyek suliba úgy, ahogy kimásztam az ágybol :D

17L

2010. febr. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
De akkor mit lehet tenni? Várjam hogy nekem is majd egyszercsak visszajön a kedvem?
2010. febr. 27. 18:18
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
sztem nézegess sminkekkel meg kozmetikumokkal kapcsolatos oldalakat,meg szép emberekről képeket,hátha attól megjön a kedved,hogy foglalkozz magaddal.
2010. febr. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Sajnos rájuk is csak irigykedve nézek,hogy milyen jó nekik,hogy áldoznak erre időt sőt azt is tudom,hogy sokkal jobban is kinézhetnék akár náluk...de valahogy mégsem elég az ösztönzés. A régi képeimet nézegetve sem kerekedek fel.
2010. febr. 27. 20:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!