Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fedőlakk? Részletek lent! SOS

Fedőlakk? Részletek lent! SOS

Figyelt kérdés
Nemrég fogyott ki a fedőlakkom,és mivel nem voltam túlzottan elégedett vele,ezért valami más fajtát is szívesen kipróbálnék. Milyet használtok? Elégedettek vagytok vele? Miért,milyen tulajdonságai miatt? (Ha lehetne drogériás fedőlakkokat /dm+rossmann/ írjatok!) Köszönöm.

2015. jún. 16. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyet hasznaltal eddig? :)
2015. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Essence quick dry...elég gyenge. :(
2015. jún. 16. 18:46
 3/11 anonim ***** válasza:
A seche Vite-et vagy a China Glaze everglaze fedőlakkját ajánlanám, bár ezek nem drogériásak..drogáriában talán az essence better than gel nail-t.
2015. jún. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Moyra-eszmeletlenul jo, megeri, fényt/csillogást ad a kormodnek, és erősíti is:) remélem tudtam segiteni
2015. jún. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia:)előző vagyok én még Lora fedolakkjat hasznalom, és sokkal jobb, mint a drága márkás lakkok. .. nem buborekosit, stb..
2015. jún. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Drogériások között a kicsit drágábbak közé tartozik, de az Astor Pro Manicure Already dry! fedőlakkját csak ajánlani tudom. Gyorsan és fényesre szárad, ráadásul jó pár nappal meghosszabbítja a manikűrök életét :)
2015. jún. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pontozzal mar fel!!!!! Kerlek
2015. jún. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Végül az astor pro manicure already dry! Fedőlakkja nyert. Megvettem és nagyon szeretem, de a többiek válaszait is még egyszer köszönöm. :)
2015. jún. 26. 18:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Lontozzal már fel ha hasznos voltam léci
2015. jún. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A hasznos megjegyzésed felpontoztam,de ezeket a kunyerálósakat nem fogom,mert nincs semmi közük a témához. Bocs.
2015. jún. 30. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!