Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha naponta 500kcal alatt...

Ha naponta 500kcal alatt eszek az mennyire káros?

Figyelt kérdés
Nem érzem úgy,hogy éhes lennék vagy bármi és ezért ez kb. egy másfél hónapja így megy..fogytam is majdnem 10 kilot.en ennek mondjuk nagyon orulok :D mennyire karos/normalis ez?

2015. jún. 13. 21:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja es lany vagyok 168 cm korul es 69kg-rol fogytam 60 kore
2015. jún. 13. 21:07
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl szerencsés megvonni a szervezettől az "üzemanyagot".
2015. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tesz jot az tuti :/
2015. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hány oldalas tanulmányban várod a választ? Nem egyszerű a kérdésed.


A súlyod normális, ha tovább fogynál még lehetsz alultáplált, egyelőre nem vagy az.


500 kcal-ba bele lehet vinni a szükséges fehérje mennyiséget, elegendő vitamint és ásványi anyagot (kiegészítőkkel) friss zöldségeket, némi zsírt és legalább 50g ch-t (ami ketogén étrendbe is belefér, felszívódó, emészthető ch mennyiségben)


Tehát lehet úgy is csinálni, hogy semmi bajod nem lesz.


Meg lehet, hogy lesz: tápanyaghiány, a szervezeted fura működése a kalóriahiány mellett. Ki tudja hogyan reagálsz pontosan.. meg egyáltalán, miket eszel 500 kcal-ban.

2015. jún. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!