Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan nőhetek meg viszonylag...

Hogyan nőhetek meg viszonylag rövid idő alatt? Vagy az kb.2 év?

Figyelt kérdés

15/L

160 cm, 47 kg-os vagyok és én vagyok a legkisebb a baráti/iskolai körömben, sokszor ki is gúnyolnak miatta.

Ők vagy 170 cm-ek.. Én tenni szeretnék ez ellen, szeretnék magasabb lenni, furcsa azt látni, hogy mindig lenéznek rám az emberek.. :) Mit egyek? Hogyan táplálkozzak? Hogyan mozogjak? (bár porckopás miatt nem igazán sportolhatok) Köszi előre is a válaszokat!



2015. jún. 12. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Drága. A magasságot nem lehet sem táplálkozással, sem sporttal megnövelni. Genetikailag dől el, hogy ki milyen magas lesz.

Ha apád vagy anyád vagy akármelyik családtagod 170 cm magas vagy magasabb, akkor genetikailag hajlamos lehetsz te is a magassághoz. Ha mindkét szülőd vagy bármely család épp, hogy 160cm magasak akkor te soha nem leszel 170 cm magas. kívéve ha felnőtt nőként nem harcolod ki a komoly, fájdalmas műtétet amivel a lábaidat meghosszabbítják. (bár ehhez komoly indok kell)

Még valamit. 15 évesen porckopással nem kéne ám kínlódnod. Meg kéne gyógyítanod, mert idővel az sokkal rosszabb, és fájdalmasabb lesz

2015. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én 15 éves fiúként voltam kb. ekkora, majd 172 cm 20 évesen. Az osztályomban mellesleg a legtöbben 185-190 centisek voltak, iszonyatosan utáltam / utálom, de aztán beletörődtem.

Megjegyzem: a lányok közül érettségikor a kétharmaduk-háromnegyedük 170 centi alatt volt, 15 évesen meg szerintem kb. senki sem volt olyan magas.

2015. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

18/L, 149 cm, 42 kg.

Lassan 3 éve nem nőttem. :) És azt se mondhatom, hogy egészségtelen az életmódom.

Majd leszoknak az emberek a gúnyolással. A gimiben már "cukinak" is tartják. :D

2015. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!