Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » MA szúrattam át a nyelvem...

MA szúrattam át a nyelvem nyelv piercing, de mivel nekem kellett vinnem pc-t így nagyobb "szárat, vagy rúd vagy nem tudom" mit vittem. Ezt is tették be, de ez meg nagyon zavar, hogy ilyen nagy, ha veszek kisebbet kicserélhetem?

Figyelt kérdés
2015. aug. 12. 02:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne cseréld ki egyelőre.Azért kell a hosszabb szár,hogy ne forrjon be és rendesen tudjon gyógyulni.Nem tudom,mennyi pontosan a nyelv piercing gyógyulási ideje,de könnyen rákereshetsz.Néhány hétnél nem hiszem,hogy több,de addig ne cseréld le rövidebbre akkor sem,ha zavar,mert baj lehet belőle.Ha letelt a gyógyulási időszak,utána mehet bele bármilyen,amit szeretnél.:)
2015. aug. 12. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak az a baj,hogy vagy 3-4 talán 5mm-rel is nagyobb és ez annyira zavar,hogy aludni se tudok..Lehet,inkább kiszedem buktam 4 ezer forintot,hát na...
2015. aug. 12. 04:56
 3/6 A kérdező kommentje:
jó hülyeséget mondtam 5mm az durva,de olyan 3mm az biztos.. és váá
2015. aug. 12. 04:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Megszokod hamar. Nekem még mindig az alap van benne,amit akkor beraktak és fel sem tűnik,hogy ott van. Még idegesít,mert szokatlan. Ha ki akarod venni, mi a fenének rakattad be? Azt hitted rögtön megszokod? :) Hidd el,még egy darabig fog idegesíteni, ha kicsi, ha nagy,mert van egy fémdarab a nyelvedben..persze,hogy zavar. De hamar megszokod,higgy nekem. (Nekem 7 éve van).
2015. aug. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem először nagyobbat tettek be, mivel a nyelv feldagadhat és akkor gáz, ha rövid a PC szára.

Várj kb 1 hetet, aztán simán ki lehet cserélni kisebbre.

Addig meg vhogy bírd ki.

2015. aug. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából, tényleg nagyon szokatlan volt,de most,hogy aludtam rá egyet SOKKAL,de SOKKAL másabb, és köszönöm ezeket a rendes válaszokat! :)
2015. aug. 12. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!