Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek is itthon túlérték...

Szerintetek is itthon túlértékelt lett a barna bőr és a nők a szoláriumot túlzásba viszik, a fehér bőr meg már lassan szégyen?

Figyelt kérdés
Mindenhol szinte csak mesterséges barna bőrűeket látok, én meg szégyellem,hogy fehér vagyok. Anya is rátesz, mindig mondja, hogy milyen sápadt vagyok, menjek már szoliba, vagy napozzak, nem szép a fehér bőr. Ezt már évekkel ezelőtt is elmondta.Külföldön éltem 5 évet és ott abszolút nem látom ezt a hóbortot. Tényleg szégyenkeznem kell már azért,hogy én szeretnék fehér maradni és megóvni a bőrömet?

2015. aug. 14. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is fehér bőr párti vagyok, sosem szoktam napozni, nem is szeretek kint lenni, amikor süt a nap, mindig behúzódom az árnyékba.

Anyukád ellen lépj fel határozottan, azért zaklat ezzel, mert nem mondod meg kerek perec, hogy neked a fehér bőr tetszik, és hiába próbálkozik.

2015. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A saját bőrszíne áll mindenkinek a legjobban, legyen az hófehér vagy akármilyen. Aki agyon szolizza meg napoztatja magát annak tönkremegy a bőre idő előtt és ronda lesz, szebbé senkit nem tesz a barnaság.
2015. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen körök, az emberek másik fele meg a szolibarna néniket tartja cikinek.
2015. aug. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én már számtalanszor megmondtam anyának, hogy nekem a fehér tetszik, hagyjon ezzel, azt mondja mindig, hogy ugyan már, a barna mindenkinek jobban áll én sápadt vagyok.
2015. aug. 14. 12:26
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Mikor a mell között már 30 évesen fonnyadt a bőr, akkor örölhetsz, hoyg neked nem ilyen. Én be se teszem a lábam szoliba, elég fehér a bőröm. 42 évesen a bőröm olyan, mintha 35 lennék. A szoli egészségtelen és öregít, ezt értesd meg a szüleiddel, ha már maguktólnem tudják. Ha egyébként csinos vagy mit számít? Volt már itt a gyakorin ilyen kérdés a válaszok közül az összes fiúnak nem volt gond a fehér bőr, ha nem kövér hozzá az illető. Aki a svéd szőke típust szereti, annak meg tetszik is kimondottan.
2015. aug. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Anyád elég hülye, ha szoliba küld a fehér bőröd miatt...

Remélem azért nem így néz ki: [link]

2015. aug. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt vettem észre, hogy bizonyos rétegben jellemző amit írsz. Ott alap a szoli, műkörmök, műszempilla, rajzolt/tetovált szemöldök és stb. Más társadalmi rétegekben meg cikinek számítanak meg prolinak ugyanezek.

De ez külföldön is ugyanúgy jellemző, bár lehet pár évvel még le vagyunk maradva, de ahogy elnézem, itt is egyre többen visszavesznek az ilyesmiből és igyekeznek természetesebbek lenni.

Amúgy meg nem kell másokra hallgatni. Én egész télen hallgattam, hogy miért nem szolizok, fehér vagyok. Most azt hallgatom, hogy menjek szoliba, mert foltosan barnultam le a napon... hát szerintem meg menjen szoliba, aki akar - bár az ilyenek kezelését is a TB fizeti, ami azért bosszantó valahol - de én nem fogok. Se cikinek érezni. :D

2015. aug. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Az ember színe fehér. De ha sokat vagyok vízparton, besötétül.
2015. aug. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt tedd ami neked jo. Nekem hulla feher alapbol a szinem, betegnek tunok, neha elmegyek szoliba, egeszsegesebben nezek ki, nekem az tetszik. Ennyi. Engem sem erdekelne ha valaki azt mondana, hogy ne szolizzak vagy epp szolizzak meg tobbet, nem mas dolga.
2021. jan. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!