Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék alacsonyabb?

Undeadlady kérdése:

Hogyan lehetnék alacsonyabb?

Figyelt kérdés
Már régóta gondolkodom rajta, hogy talán túl magas vagyok az átlaghoz (12 éves, 158 cm). Azt mondják, jó ha az ember magas, de nekem kicsit ciki, hogy szinte minden velem egykorú fiú alacsonyabb nálam... Ezért, ha tudtok valami jó módot, hogyan lehetnék alacsonyabb szívesen meghallgatom a válaszokat! ^^ Előre is köszönöm!
2015. aug. 17. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet kapninegynilyen kapszulát, amit ha szedsz 2 hét után 5-6 centivel alacsonyabb leszel
2015. aug. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
*0* Mi a kapszula neve? És hol lehet ilyet kapni?
2015. aug. 17. 12:50
 3/7 anonim ***** válasza:

dehogy lehet...

nem biztos, hogy fogsz még nőni, vagy sokat, én 11-12 évesen 160 centi voltam, most 24 évesen 164 vagyok :P

2015. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy magasak a családtagjaim, szóval ez a génjeimben van, hogy sokáig növök.. Ezért szeretnék valamilyen módot találni rá.
2015. aug. 17. 13:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Ugye ezt a kérdést nem gondoltad te sem komolyan? A gerincedből nem vesznek ki csigolyákat!

Sehogy nem leszel alacsonyabb és bőven valószínű, hogy még nőni is fogsz. 158 centi az hol magas? Még egy 12 éveshez képest sem egy extra magasság...

2015. aug. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

próbáld ki a kristály meth-et! nagy a valószínűsége, hogy nagy mértékben lassítja majd a növésedet

158 cm meg hol magas??? én 12 évesen legalább 170 cm voltam 20/L

2015. aug. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Attól hogy magas néhány családtagod még te nem biztos hogy az leszel. Mondjuk felnőttként örülni fogsz annak ha magas leszel, mert előny minden téren szinte. Gyerekként meg úgyis tök mindegy mekkora vagy.

12 éves lányoknál pedig 152-161 cm között van az átlag. Fiúknál pedig: 149-159 cm az átlag. A fiúk később érnek, szóval természetes hogy még ilyenkor alacsonyabbak.

2015. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!