Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, Fiúk! Ti mennyire...

Lányok, Fiúk! Ti mennyire veszitek figyelembe a magasségot? Zavarna ha a pasitok alacsonyabb / csajotok magasabb lenne nálatok? Leírnátok, hogy ti illetve a párotok milyen magasak vagytok (exeket is lehet).

Figyelt kérdés
Tudom hogy voltak hasonló témájú kérdések, de engem a te válaszod is érdekel, nemet is írjatok értelemszerűen ha nem gond.

2015. aug. 1. 10:55
1 2
 1/12 anonim válasza:
Nekem volt már, de én nem szeretem, ha nálam alacsonyabb a párom. (Nem emiatt mentünk szét!) A mostani barátom kb. 10-15 centivel magasabb mint én. Szerintem egy kapcsolat nem a magasságon múlik, ízlések és pofonok. Édesanyám magasabb, mint édesapám, kb. 10 centivel. Idén lesz a 29. házassági évfordulójuk. :)
2015. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
én az alacsony, cuki lányokat szeretem, mivel csak 170cm vagyok, de ha a lányt nem zavarná akkor kicsit magasabb lány még beleférne kb175ig.
2015. aug. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Nekem eddig csak olyan barátom volt aki egy magas volt velem vagy volt köztünk 10cm kb annyival alacsonyabb volt. Lány vagyok egyébként :D engem sosem zavart őt zavarta kicsit egy ideig. De utánna ő is rájött hogy nem ez számít.Nekem pont az ilyen srácok jönnek be akik egy magasak velem :D nem tudom miért pedig 172cm magas vagyok.

Jah és ne érdekeljen mások véleménye már mint az utcán ha megnéznek titeket vagy ilyenek le kell szarni. :)

2015. aug. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Engem zavarna, ha a pasim alacsonyabb lenne, mivel 157 centi vagyok jobb napokon.
2015. aug. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem magassag alapjan valogatok fiukat, de nekem a magasabb a jobb. Volt mar alacsonyabb baratom is, eleinte nem zavart, de amikor mar szerettem volna elegansabba oltozni, magassarkuval (pl szinhazba) akkor ra is kellett figyelnem, hogy ne legyek tole sokkal magasabb. Mi sem ezert mentunk szet, koztunk 13 centi volt. A magasabb fiukat preferalom de nem ettol fugg.

175 centis vagyok es 16l

2015. aug. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én 169 centi vagyok, az még oké, ha ugyanolyan magasak vagyunk, de inkább a 175 vagy afelett az ideális.

Viszont ha valaki alacsonyabb az nagyon zavarna. Nem azért, hogy mások mit gondolnak, egyszerűen csak tényleg zavarna. Persze nem azt mondom, hogy senki nálam alacsonyabbhoz nem tudnék vonzódni, de eddig még nem volt ilyen.

19/L

2015. aug. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Lány létemre az alacsony/velem egymagas srácok jobban bejöttek mindig is... de nem ez a lényeg, a jelenlegi barátom 30 cm-el magasabb nálam, ez nagyon zavaró, de nincs mit tenni...
2015. aug. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok és 190 cm, de én a magas lányokat sosem szerettem igazán. Az alacsonyabb, formás lányokat jobban kedvelem.
2015. aug. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én alacsony fiú vagyok.Az alacsony lányok tetszenek,de voltam már szerelmes nálam magasabb lányba.
2015. aug. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
barátom 197 cm magas én meg 171 :D és ez így tök jó. lehet mellette magassarkút hordani.
2015. szept. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!