Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Emok, ti mit csináltok a...

Emok, ti mit csináltok a hajatokkal tesiórán? (Főként emo lányokat kérdezek)

Figyelt kérdés
Nyáron döntöttem ugy hogy meg is mutatom, hogy emo vagyok. Csak sajnos nem tudom, hogy hogyan is álljon a hajam tesiórán, mert ha össze is fogom akkor is a frufrum olyan lesz, mintha feltupíroztam volna. Nagyon. Ezért kéne tanács.

2015. szept. 6. 21:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tupírozom fel hanem felkötöm és a frufrumat felcsattolom:)
2015. szept. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Nekem mikor hosszú hajam volt , simán egy fejpánttal megoldottam úgy hogy ne lógjon a szemembe, és ne zavarjon, de még is sexy maradjak :P

De ott van még a csatt , a hajgumi.. ha nincs be lakkozva akkor még egész könnyű is össze fogni vele


19/emoboy

2015. szept. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Fúú nagyon köszi, mert tesiórán ugy nézek ki, mintha egy tornádón estem volna át...

Szóval nagyon köszönöm. <3

2015. szept. 7. 17:43
 4/7 anonim ***** válasza:
én feltűztem oldalra hullámcsattal, vagy szintén hullámcsatt és hajráf vagy hajpánt(gumis pl) segítségével hátra tettem.
2015. szept. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oki köszi. :)
2015. szept. 7. 20:21
 6/7 anonim ***** válasza:
én úgy szoktam h rendesen összefogom de a fufrum kiveszem :)
2015. szept. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi^^
2015. szept. 12. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!