Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon pirinyók a melleim....

Nagyon pirinyók a melleim. Hogyan tudnám ezt elfogadni?

Figyelt kérdés
Szóval. Lassan betöltöm a 14-et és nagyon-nagyon picik a melleim. Alig kezdtek el fejlődni. És ezt nagyon szégyellem. Az osztályomban a tízen akárhány lány közül már mindenkinek kifejlett mellei vannak,csak nekem nem.És még az alsóbb osztályos lányok (5.,6.) is sokkal fejlettebbek. Ja és csak én vagyok az (egy két embert kivéve) aki nem menstruál még. Ez is rossz. Hogyan tudnék "megbarátkozni" a saját testemmel? Amúgy sincs sok önbizalmam így meg végképp. Ráadásul kb. egy éve nagyon beütöttem a bal mellem,és úgy látom mintha nem fejlődne az ütés miatt,mert kisebb,de nagyon sokkal.Ez lehetséges? Kérlek adjatok tanácsot és tippet,valamint kérlek segítsetek! Köszönöm szépen,előre is mindenkinek!
2008. szept. 8. 19:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
14 evesen meg nekem is nagyon kicsik voltak a melleim. Olyan 17 eves koromban ertem utol a korosztalyt. Persze most sem bazinagyok, de teljesen normalis meretuek, es nem lognak. Ugyhogy szerintem nincs ok aggodalomra! Ja es nem hiszem, hogy az utes miatt nem no a bal melled. Turelem.
2008. szept. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ne izgulj, Neked is lesznek szép melleid, csak ezek szerint nálad később indulnak be ezek a folyamatok. Annak meg örülnék a helyedben, hogy nem menstruálok még. Ne tudd meg hogy útálom :) Egyébként meg senkinek nem kell tudnia, hogy Te még nem menstruálsz nem igaz? Nekem is pici melleim vannak és 14 évesen ráadául még úgy is néztem ki mint egy deszka. Magas voltam, alaktalan, ici-pici mellekkel. aztán folyamatosan elkezdtem nőiesedni. Most egészen elégedett vagyok magammal :):):) Ne keseregj, próbáld meg lekötni magad mással, mire észbekapsz, kész NŐ leszel. Szép estét! :)
2008. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Későbben érő tipus vagy - persze csak hormonális értelemben - nem lesz ezzel semmi baj:))
2008. szept. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
óóóó, 14 évesen még ne izgulj emiatt!! Egyébként manapság egyre gyorsabban, hamarabb fejlődnek a lányok, persze kivételek bőven akadnak:) Az anyukád melle mekkora? Ált. "öröklődik " a forma és a méret, bár ez sem minden esetben jellemző.
2008. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Szia kedves Kérdező!


Nekem 14 évesen még totál lapos volt a mellem helye :D , aztán 1-2 évre rá úgy megnőtt, hogy most meg túl nagynak találom. Ha netán nem nő sokat, akkor annak csak örülni fogsz ha felnőtt leszel. A nővéremnek egész pici, szült 3 gyereket, 5 évvel idősebb nálam, mégsem lóg a melle, megmaradt szépen mintha két fél almát raktak volna oda. bezzeg nekem a súlya miatt már most lóg. A menstruáció pedig minél később jön annál jobb, addig sem kell " bajlódnod." A méretkülönbség pedig teljesen természetes, hamar utoléri egyik a másikat, mire lesz egy barátod már nem lesz gondod vele. :)


A problémák nagy része amiket leírsz, az én szemszögemből nézve inkább örömre ad okot mint bánatra, Te pedig ne keseredj el! Üdvözlet!

2008. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
58%
14évesen nekem se volt semmi mellem, tök vékony voltam, most pedig tök szépen kikerekedtek:) 16 vagyok...
2008. szept. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

szia!


vàrj még pär évet hiszen lehet hogy még nöni fog a melled!de sok lànynak van amugy pici cicije,és azis ugyanolyan elfgogadott és természetes mint a nagy.de az is lehet hogy késön érsz(märmint az osztàlytàrsaidhoz képest),és lehet neked is hamarosan elkezdenek nöni..illetve hamarosan elkezdesz lehet menstruälni.ne feledd...ha meg netàn nem nöne,mert neked eleve olyan(amit kéTlek,és méG vàRj2-3 évet hogy läsd ilyen marad e vagy nöni fog..)akkor se aggodj!legyél magabiztos,és kedves!hidd el egy pasinak nem a nagy mell a lényeg..elöbb észrevesznek egy kedves aranyos,mosolygos länyt akinek hiäba kicsi a cicije,de nagyobb kisugärzäsod van pl mint az osztälybol "erzsinek" akinek hiäba nagy a cicije...a melledet viszont az ütés miatt azert hogy megnyugodj elmennék megnézetni dokival ,habär nem hiszem hogy valoban az ütés miatt visszamaradt volna a fejlödésben.amugy meg minden embernek az egyik fele kicsit mäs..mäs pl a bal cicid mint a jobb..vagy pl az egyik füled is lejjebb van mint a mäsik.de mindenkinek .erröl orvos is kéRdezhetsz.lehet csak ezt vetted észre.

2008. szept. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek,a kedves és bíztató válaszokat! Kicsit megnyugodtam. Amúgy anyukám is későn érő típus volt,de manapság már mindenki 11 évesen teljesen fejlett. Na mind1..megpróbálok nem sokat foglalkozni vele. Még1szer köszönöm! :)
2008. szept. 9. 16:54
 9/11 anonim ***** válasza:
Én most hallottam hogy egy hollywoodi színésznő, meg nem mondom hogy hívják, aki tök lapos, beperelt egy magazint, aki a fényképén felnagyította a mellét. Ő köszönte szépen nem kérte, neki úgy jó ahogy van. Látod még a hírességek sem mind rohannak mellplasztikára, pedig lóvéja biztos lenne rá.Amúgy nekem is mindig kis mellem volt, és én sem voltam elragadtatva, de egyszer egy fiú azt mondta, pont belefér a tenyerébe és sose gondolta hogy ilyen formás cici van a pólóm alatt. Persze azóta már két gyermek édesanyja vagyok,és a férjem azt mondta amikor először a közelébe került, hogy végre két kis feszes cici. Az exének ugyanis nagy lógós melle volt. Úgyhogy hajrá kis cicijű csajok!
2008. szept. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenkinek! :)
2008. szept. 10. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!