Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép csajok rossz fogakkal?

Szép csajok rossz fogakkal?

Figyelt kérdés
Haverommal volt ma egy beszélgetésem. Szerinte a szép, már-már bomba nőknek tökéletes a foguk, mert genetikájuk jó. Szerintem meg ez nem így megy. Miért ne lehetne egy csinos nőnek rosszak a fogai? Pláne van hogy a terhesség is ronthatja.

2015. nov. 5. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Gyönyörű nőnek is lehet rossz a foga, nem mind jó fogakat örököl.
2015. nov. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

A tömött fog NEM rossz fog, csak javított.

Ha valaki nem tömeti be, annak nem a szépséghez van köze, hanem az igénytelenséghez.


A terhesség is csak ilyen értelemben "ronthatja", azért gondolom, hogy nem a csálé fogakra gondolsz.

2015. nov. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tömöttre gondolok. Egyszer találkoztam már olyan csajjal, aki nagyon szép volt, de a front oldalon rossz. És nem tömésre célzok.
2015. nov. 5. 13:54
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
A nehéz leterhelő ételek , szénsavas cukros holmik , nyomelem hiány egyik oka , másik része félnek a fogorvosi beavatkozástól és nincs igényük .
2015. nov. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Aki szép, annak is lehet rossz, vagy elszíneződött foga. Aki csúnya, annak meg lehet gyönyörű fogsora.


A haverod nem tűnik valami lángésznek.

2015. nov. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Engem szoktak dicsérni, hiába nem hiszem el magamról, de iszonyatos fogakat örököltem. A családban mindenkinek baromi gyorsan romlik, bármit is csinál vele, egyedül nagybátyámnak nem, aki tesz rá baromi magasról. Hát neki tökéletes:D De én megcsináltattam azt, ami rossz, foghéj van rajta, a töméseket is pont nemrég cserélték ki újabbakra. De igen, van olyan, akinek a genetikája szinte mindenre kiterjed, és mindene tökéletes, ez ilyen:D
2015. nov. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én állítólag szép vagyok. Meg én sem látom magam csúnyának.

De... sajnos nagyon rossz fogakat örököltem. :((( Sok be van tömve, az egyik görbe is, plusz a terhesség miatt ínybetegségem lett. Úh elég sz.r a helyzet sajnos...

2015. nov. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akinek annyira csúnyák a fogai, mint amit írsz, az nem esik a bomba kategóriába. A foghíjtól én fizikailag rosszul vagyok.
2015. nov. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az öröklés nem olyan, hogy minden jó egyben.. A jó/rossz tulajdonságok külön külön öröklődnek általában, nincs "jó genetika pakk" meg "rossz genetika pakk". Ráadásul a tulajdonásgok rekombinálódnak, szóval jórészt nem is az öröklött dolgokat kapjuk, hanem valami új alakul ki bennünk.

Arról meg még nem is beszéltem, hogy a szépség relatív :D

2015. nov. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A szépség relatív, ez teljesen igaz. Én nem gondolom hogy bombanő lennék, de valóban nagyon sok bókot kapok, nagyjából elégedett vagyok magammal, teszek is jó sokat az alakomért, és odafigyelek arra, hogyan öltözök, meg hogy ápolt legyek. A fogaimmal viszont nincs szerencsém, "sűrű" a fogsorom, tehát az mindkét oldalon az egyik fogam enyhén kiáll. Ez engem nagyon zavar(t), és nem igénytelenségből nincs fogszabályzóm, hanem azért, mert 4 fogamat is ki kéne húzni ahhoz hogy megcsinálják, és nem tűnik jó ötletnek a teljesen egészségeseket kihúzni. Ez van, sosem hallottam senkitől rosszat emiatt.
2015. nov. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!