Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem furcsa, hogy valakinek a...

Nem furcsa, hogy valakinek a lakásában nincs egész alakos (nagy méretű) tükör? Az illető ehyedülálló nő.

Figyelt kérdés
Az anyósom egyfolytában kritizál, hogy milyen sok maradt rajtam szülés után... Két gyerem van, soványabb vagyok, mint lánykoromban. 162 cm magas és 49 kiló vagyok, S-es és M-es ruhákat hordok, anyukám folyton azt mondogatja, hogy "Jajj, de sovány vagy!", az anyósom, akinek ráadásul nincs is egész alakot tükre, és nem modell alkat, állandóan az alakommal van elfoglalva... Olyanokat is kitalál, hogy kérdezte valaki a lépcsőházban, hogy jön a 3. baba? Tudom, hogy senki sem áll vele szóba... Mellesleg 9 hónapja szültem, és nincs nagy hasam... Miért csinálja ezt, teljesen lerombolja az önbizalmamat... ami egyébként sem volt túl nagy...
2010. márc. 19. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sok lakásban nincs egész-alakos tükör.Nincs feltétlenül szükség rá.és van ahol el sem tudnák helyezni.

Amit pedig anyósod mond,az az egyik füleden be,a másikon meg ki.Nem kell vele törődni,mit mond.

2010. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hosszú-hosszú évekig nekem se volt nagy tükröm.

Ha tudod, látod hogy nincs nagy hasad, hogy nem vagy kövér akkor ne törödj az anyósod megjegyzéseivel

2010. márc. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint én furcsa vagyok? mert nekem sincs egész alakos tükröm...

Soha nem is volt....(és nem is szeretnék)

2010. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nEKEM SINCS EGÉSZALAKOS MÉRETŰ TÜKRÖM:) És anyósoddal ne foglalkozz, mert pont ez a célja, hogy lerombolja az önbizalmad? Nagyon jóban vagytok anyóssal?:) 22/L
2010. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem furcsa,hogy nincs,mert nálunk több is van és nagyon megszoktam.És sokkal jobb mint egy kisebb,mert tetőtől talpig látom magam benne.Az volt furcsa amikor voltam barátnőméknél és nem volt nálunk nagy tükör.Olyan rossz volt,hogy nem láttam magam egészbe:)
2010. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nekem is csak akkor tűnt fel, amikor nála voltunk, és valami "jóindulatú" megjegyzést tett, és le akartam ellenőrizni magam, hogy tényleg igaz-e, és nem volt olyan tükör, amiben teljesen látszottam volna.. :)

Egyébként nem szeretnék foglalkozni az anyós megjegyzéseivel, de azért csak rosszul esik..., főleg, hogy a férjem jelenlétében teszi...

2010. márc. 19. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!