Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 170cm/42kg ideális?

170cm/42kg ideális?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék képet feltenni, de kíváncsi lennék pár külsős véleményre.

2016. jan. 6. 21:22
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
100%

Senki nem mondta, hogy a szárazföldi tehén a szép alkat, mindenkinek más tetszik. Voltam én már együtt egy kisebb aszteroidával is.


De a szexin vékony és a kórosan sovány között akkor is van különbség, és ha a baráti körödből senki nem mondja meg neked, hogy már túlzásba viszed, akkor még inkább csak sajnálni tudlak, hogy ilyen felelőtlen emberek vesznek körül.

2016. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 A kérdező kommentje:
Talpraesett nő vagyok nincs mitől félteniük. De ennek ellenére nagyon is féltenek. Én is féltem a 120kg-s asszonyokat a szívrohamtól, mégis beülnek a mekibe. Féltem a dohányzókat a tüdőráktól, ők mégis szívják. Féltem azokat, akik sok alkoholt isznak a májkárosodástól, ők még sem szoknak le. A soványság sem különb. Csak annyival fogok hamarabb meghalni, mint az elhízottak és a dohányosok, ellenben szeretni fogom a tükörképem egy életen át.
2016. jan. 6. 22:23
 13/54 anonim ***** válasza:
97%
ja csak ők még évek múlva is vidáman fognak élni, te jó ha még 5 évet megélsz...
2016. jan. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:

Szóval valami más önsorsrontó dolgot kéne választanom?...


Legszívesebben nem törődnék a súlyommal és hálát adnék az Istennek, hogy egyébként egészséges vagyok, jó körülmények között élek és lehetőségem van fejleszteni magam.

De nem megy, évek óta nem megy. Ha hízok gyűlölöm magam, sírva alszok el. Nem segít az orvostudomány sem. Éljek 5 évet boldogan, vagy 50et, úgy, hogy gyűlölöm magam? .. Inkább a minőség, mint a mennyiség.

2016. jan. 6. 22:43
 15/54 anonim ***** válasza:
97%
Fordulj orvoshoz.
2016. jan. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim válasza:
100%

Most olvastam egy táplalkozási zavarokról szóló orvosi cikkben, hogy a klinikán normális testsúlynak tekintik: a testmagasság cm-ekben kifejezett értékéből levonnak 100-at, majd még 10-et. Ezek szerint neked 170-100=70-10=60 kg lenne a normál testsúlyod. De szerintem is az 50kg súrolná a normális alsó határát nálad. Azt is írja a cikk, hogy h életveszélyt jelez a normál testsúly 50%ának elvesztése...mert ugye irtad h pár kilót még fogynál.


Figyelj, nem az a baj h sovány vagy. Az a baj hogyha fogysz még, azon veszed magad észre h kihullott a hajad és a fogad,valamint száraz töredezett a bőröd,akkor mar magadnak sem fogsz tetszeni. És az h nincs menzeszed... Én tuti fraszt kaptam volna ha nem jon meg több hónapig. Mi lesz ha egyszer mégis akarsz majd gyereket?


Jobban kellene törődnöd az egészségeddel, kit érdekel hogy nézel ki ha tropára ment a tested..

2016. jan. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim válasza:
100%

Mindennapi lelki szenvedéseink, X. fejezet: Evési zavarok

ez volt a cikk ha érdekel, tényleg érdemes elolvasni

(a Google kidobja pdfben ha beirod)

2016. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
21%
Szia , nem tudom mennyire lehetsz vékony de ha nincs menzeszed akkor az biztosan nem egészséges. Én 170cm/45 kg(karácsony után 47 de azt majd leadom ) vagyok , nagyon szeretem a hasamat de próbálok 1600 kalória körül enni vagy ha elmegyek úszni akkor 2000 , fél éve tartok súlyt és sokan mondják hogy híznom kéne de a legtöbben csinosnak tartanak és én is annak gondolom magamat . Ha nem szeretnél hízni akkor ne tedd de menj el egy jó orvoshoz mert a menstruációt hízás nélkül is meg lehet oldani. Hány kalóriát szoktál naponta enni ? 1500 alá ne menj soha , próbáld meg emelni hogy beinduljon az anyagcseréd. Nem baj ha az elején feljön 1-2 kiló , tudom hogy ijesztő tud lenni de ne felejtsd el hogy azt bármikor le tudod adni .
2016. jan. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
86%
Jézus. Én 157 vagyok és 44 kiló. Így is kint vannak a bordáim. Persze értem én hogy ez függ az alkattól, de 42 kilósan borzalmasan sovány lehetsz.
2016. jan. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
100%

Az anorexia mentális betegség, amelyet pszichológus/pszichiáter sikeresen tud kezelni. Terápia nélkül súlyosan leromlott fizikai állapothoz, majd halálhoz vezet - te már majdnem félúton jársz.

Az, amit írsz magadról, hogy céljaid, elképzeléseid vannak a jövőre nézve, szöges ellentétben áll azzal, hogy inkább meghalsz 80 évesnek kinéző csontkollekcióként 5 év múlva, de nem akarsz kezelést. Kicsit el fog húzódni a haldoklásod, az anorexiásokat ugyanis - életveszély esetén - beleegyezésük nélkül is kórházba vihetik és mesterségesen táplálhatják.

Persze addig a pontig a te döntésed, mit csinálsz, csak nem vall túl fényes intellektusra ez a "ha más lehet önsorsrontó hülye, akkor nekem is szabad" hozzáállás.

2016. jan. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!