Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 170cm/42kg ideális?

170cm/42kg ideális?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék képet feltenni, de kíváncsi lennék pár külsős véleményre.

2016. jan. 6. 21:22
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim válasza:
90%

Ez iszonyat kevés.Veszélyben az életed, ha még tovább fogysz.E szent pillanatban láttam a Facebookon egy 40 kilós nőről cikket,a halálból hozták vissza!Kell ez neked?Azt ne mondd,hogy a férfiak tolonganak az ajtód előtt!Karriert meg betegen felejtsd is el.

Én erős csontozatú nő vagyok,170 cm,67 kg vagyok.Nagyon jól érzem magam a bőrömben,sőt!

Menj el orvoshoz,egy jó terápia után rájössz,hogy nekünk volt igazunk.

Hány éves vagy?

2016. jan. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim válasza:
51%
írták hogy attól is függ hogyan oszlik el szóval például ha csak az egyik lábadra híztál az elég gázul néz ki..
2016. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim válasza:
100%

Frodó56 most megnevettetél,komolyan.:-)))

De komolyra fordítva a szót,42 kg. mégis hogy tudna ideálisan eloszlani?!Sehogy.Az életével játszik a kérdező,azért is kérdeztem, hogy hány éves,mert egy 30 éves nő már ritkábban szórakozik az egészségével.Egy hisztis,dacolós 14-15 gyereknél még inkább tartom elképzelhetőnek a súlyos pszichés gondokat.

2016. jan. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim válasza:
100%
Engem 170 centivel akkor tekintettek anorexiásnak amikor 54 kg voltam tehát a 42 az kórosan sovány. Én 152 centihez voltam 42 kiló. el sem tudom képzelni milyen sovány lehetsz. Én amúgy a helyedben sosem mondanék ilyet hogy nem akarsz gyereket csak a karriernek élsz. Ezért nem kell tönkretenni magadat.
2016. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 A kérdező kommentje:

Egyetemista vagyok, hogy hanyadéves és hol azt nem osztanám meg az anonimitás végett. :) És nem zavar a súlyom, másokat zavar, akik szerint ez betegség. Az izomdiszmorfia is az mégis versenyek vannak belőle. Az orthorexia is mégis agyon van reklámozva.

Elolvastam a cikket, amit Túry Ferenc publikált, nagyon izgalmasnak találtam és köszönöm kedves válaszoló. Aszerint a cikk szerint életveszélyes állapotban lennék kereken 30kilósan. Na most nekem 12 kilós súlytöbletem van. Nem vagyok beteg, van energiám, a szükséges vitaminokat és ásványi anyagokat beviszem más úton, néha kérek laborvizsgálatot, ami teljesen rendben van, régebben volt egy kis kálium hiányom és anémiám, de most már csak a cukorszintem van valamivel a normál érték alatt, így erre figyelek. Mint mondtam nem beteg akarok lenni, nem anorexiás, szimplán csak nem tetszik a zsír és nem tetszenek a formák...

a fél lábra hízós dolgon én is nevettem :D köszi :D


Nagyon szépen köszönöm, hogy válaszoltatok tényleg nagyon érdekelt a véleményetek! Felhízhatnék 50-52kilóra és agyonedzhetném magam, hogy még véletlenül se lássam a testemen a zsírt, viszont tudom, hogy nem mernék tükörbe nézni és sírnék evésközben, mert az evés növeszti a zsírt a testemen, amitől iszonyodok.

2016. jan. 7. 18:09
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Versenyek nem izomdiszmorfiából vannak, mint ahogy nem az orthorexiát reklámozzák agyon, ez súlyos tévedés. Te pedig pszichés beteg vagy, akárhogyan próbálod megmagyarázni. 2 éve megszűnt a menzeszed, most már krónikusan alacsony a vércukorszinted, erre hiába szedsz pirulákat.
2016. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
92%

Egyébként kérdés számomra minek írtál ki kérdést? Tudtad, hogy milyen véleménnyel vannak az emberek ez kitűnik a válaszaidból. Csak társaságot kerestél, ahol megélheted a frusztrációdat. Valójában figyelmet keresel, hiába vágysz "eltűnni".

Úgy éled az életed, ahogy szeretnéd, ha itt kérdezősködsz ideális e így a méreted, aszerint bizonytalan vagy mégis és vágynál arra h megfelelj-akár magadnak, de nem tudsz.

Azt kell megértsd tök mindegy hogy élsz, mit eszel, ez a te életed. Ha akarsz élj 5 évet, ez a mi életünket nem befolyásolja! De légy őszinte magadhoz: ôszintén erre vágysz e?! Mert ha igen, sztem nem keresnél visszaigazolást.

2016. jan. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 A kérdező kommentje:

Nem vágyok erre, nem vágyok arra, hogy ne legyen gyerekem, nem vágyok arra, hogy egy felszínes idióta legyek, nem vágyok arra, hogy a súlyom legyen az életem középpontja. Gyűlölöm, hogy utálom a formákat és a zsírt, de nem tudom megváltoztatni.

Azért írtam ki a kérdést, mert tudtam, hogy a számok alapján ezeket a válaszokat kapom és azt reméltem, hogy ez majd segít a jó irányba lépegetni. Voltam már 36kilós is és lehet hogy tagadom az anorexiát, (és fogom is), de nyílván nem vagyok ép.

Én remélem, hogy egyszer mér csak egy rossz álom lesz ez..

2016. jan. 7. 20:26
 39/54 A kérdező kommentje:
És tudom, hogy fentenb mást írtam, de akkor kicsit a dac szólt belőlem. Ha nem tudok megváltozni, akkor inkább elhitetem magammal, hogy nekem jó ez így. De senkinek sem az.
2016. jan. 7. 20:28
 40/54 anonim ***** válasza:
7%
Nekem bejönnél;)
2016. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!