Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 170cm/42kg ideális?

170cm/42kg ideális?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék képet feltenni, de kíváncsi lennék pár külsős véleményre.

2016. jan. 6. 21:22
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
100%
Baromi kevés. Én 177 vagyok és 64 kiló, de még így is elég sovány. Képzelem akkor te milyen lehetsz.
2016. jan. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim válasza:
100%
Azt írod, ez, hogy nem szeretsz enni és így pusztítod magad, ugyanolyan, mintha túlsúlyos, vagy alkoholista lennél, amit többen elfogadnak, de megrövidíti az életed. Én túlsúlyos vagyok pl. 177 cm és 86 kg vagyok, de így még elélek 30-40 évet, ellenben a te 42 kilód olyan, mintha én 250 kg lennék. Ha így lenne, már jelentősen csökkenne az esélyem a hosszú távú túlélésre, rokonaim, ismerőseim gondolom megpróbálnának a fogyásra rábeszélni. Ellenben neked híznod kell, ha a céljaidat meg szeretnéd valósítani, különben tényleg az lesz, amit többen írtak és nem tudsz fölkelni egy nap! Ne halgass a többi anorexiásra fordulj pszichológushoz, vagy egyéb szakemberhez!
2016. jan. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
100%
az anorexia igazából lassú öngyilkosság, vmi más is lehet a háttérben tuti
2016. jan. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
100%
Kevés. Tömd a fejed :D.
2016. jan. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon kevés. Beteges.

Amiket írtál, abból látszik, hogy gond van az elméddel.

Fordulj orvoshoz.

Ha ilyen gondolataid vannak, akkor biztosan nem boldog és minőségi az életed.

2016. jan. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:

nagyon kevés!! min. 55-60 kg-nak kellene lenned!

tényleg fordulj orvoshoz!!

2016. jan. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
Nagyon sovány vagy, egy ilyen paraméterekkel rendelkező ember láttán mindig rosszul érzem magam
2016. jan. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
A gond, hogy neked ez normális. Mi köze van, hogy más elhízott? Az sem de te sem vagy egészséges. Ráadásul te nem is látod a problémát, azt gondolod, hogy ez így jó, pedig nem. Az anorexia halálos betegség, karriert erre építeni nem lehet. A kezelés hosszú és költséges és gyakran nem is jár eredménnyel. Lassan kezd el kialakulni, de ha elindul, nincs megállás. Ráadásul itt reklámozod, hogy ez jó, különleges vagy, barátaid szeretnek stb.. Tudod hány fiatal van akik pont ezért betegszenek meg, olvassák a sok butaságot, hogy koplalni de jó, legyél csontsovány, a disznókat senki nem szereti stb. Gondolkodj egy kicsit kérlek!
2016. jan. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon kevés...én 156 cm vagyok és 46-47kg,de még így is sokszor mondják,hogy milyen vékony vagyok.Bár én formásan vékony:D De 170/42 iszonyat kevés...csupa csont és bőr lehetsz.
2016. jan. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
90%
Pszichológus kellene neked, ez beteges, szó szerint is nagyon egészségtelen. Én 45-ről kellett, hogy felhízzak eü okokból, most vagyok 62 kg (szintén 170 cm), jól nézek ki, egyáltalán nem vagyok kövér, van fenekem, mellem, nem árt egy nőn. Az a riasztó, hogy te soványabb akarsz lenni, pedig így is alultáplált vagy.
2016. jan. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!