Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nagyon meleg hőfokon...

Ha nagyon meleg hőfokon kimosom a farmerom akkor van esély rá, hogy picit kissebb lesz?

Figyelt kérdés

Vettem egy nacit, boltban pont jó volt.

Első mosás után felvettem és 2-3 óra után kitágult..Nem értem, hiszen mosástól inkább össze szokott menni....:S

Most kidobtam az ablakon egy csomó pénzt,hordani így nem tom!!Várom az ötleteket,véleményeket!!!


2010. márc. 26. 22:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a rosszindulat beszél belőlem, de több évig dolgoztam ruha boltban és mindig mondtuk a vásárlóinknak hogy azt a farmert vegyék meg (sztreccsesebb anyagú) amit éppen betudnak gombolni és még mozogni is tudnak benne, ami egy picit is bő azt ne mert úgyis tágul, és aki nem fogadta meg a tanácsunk az pont azért hozta vissza a farmert mert kinyúlt, (nálam is ugyanez van) Mosásnál összemegy, de miközben hordod és feszül, meg a meleg hatására kitágul, aztán megint összemegy, de egyre kevesebbet, így végül kitágul. 60fokon azért ne mosd ki de 40fokon még nem lesz semmi baja, és ha szerencséd van kicsit össze is megy. (Nem az első vagyok)
2010. márc. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Látod Te kis "első"!A nélkül is el lehet mondani a infódat a kérdésemel kapcsolatban, hogy paraszt lennél!

Neked pedig aki utóbb írtál: Köszönöm a hasznos infót!!!

Tanácsodat megfogadtam!!!!!:)

Üdv!!

2010. márc. 27. 23:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!