Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ősszel lesz a 14. szülinapom...

Ősszel lesz a 14. szülinapom és köldök piercinget kapok ajándékba. Kb mennyibe kerül? Nagyon fáj? Meddig nem érheti víz? Teszi órán ki kell majd vennem? Tapasztalatok?!

Figyelt kérdés

2015. júl. 10. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Gratulálok
2015. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
*tesi órán
2015. júl. 10. 22:52
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
a bácsik szeretni fogják a strandon ;)
2015. júl. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
51%

Legalább lapos, sportos hasad van? Mert manapság csak ronda hájas hordóhasakon láttam ilyesmit, az meg irtó ronda.

Kb 6000 ft, fáj de kibírható, a nyáron már nem igazán mehetsz strandra vele, mert elfertőződne. Tesi órán ki kell venni, vagy edzés előtt is meg hasonlók, a saját érdekedben, mert ha kiszakad az rosszabb lesz.

2015. júl. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

5000-7000 Ft-ig, ez függ az ékszer anyagától (orvosi fém,bioplast,titán). Mindenkinek más a fájdalomküszöbe. 2 hétig csak zuhanyozni szabad vele,nem szabad áztatni! TILOS az ékszert a gyógyulási idő alatt kivenni, mert jó eséllyel perceken belül már nem lehet visszatenni (beforr a lyuk)!!



Milyen tapasztalatra vagy kíváncsi? Én a lányomnak tuti nem engedném 14 évesen,de ez ízlések és pofonok kategória. Azt is vedd számításba,hogy van akinek kilöki a szervezete a köldök pc-et,mert idegen tárgyként érzékeli (mert hát végül is az is...senki nem ezzel születik) vagy vadhús is keletkezhet.



[link]



Jó olvasgatást!

2015. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 geragirl ***** válasza:
Szia. Én 3napja lövettem újra, mert évekkel ezelőtt házilag szúrták át és kiszakadt. 5000ft-ba került. (3500ft a szúrás+1500ft a piercing.)A fájdalomról annyit, hogy mivel nekem elég alacsony a fájdalomküszöböm, azért ezt még én is kibírtam, ugyanúgy, ahogy a tetoválásaimat is :) Zuhanyozni szabad vele, áztatni tilos. Naponta többször is fertőtleníteni kell 70%-os alkohollal.
2015. júl. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 geragirl ***** válasza:
51%

Azt elfelejtettem, hogy azért 14 évesen elég gáz, ha átszúratod, még kislány vagy...már bocs!

24/L

2015. júl. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Még jó,hogy alkohollal tilos fertőtleníteni,mert szárít! Én azt mondom,hogy Octenisept v. Oxycort spray a mielőbbi gyógyulásért... :)
2015. júl. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 geragirl ***** válasza:
A szalonban az alkoholt mondták meg a Betadint, és gyógyszertárban lehet venni 70%os alkohol, ilyen célokra!!!
2015. aug. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Attól még szárítani fog az alkohol,akárki akármit mondd és akárhol veszed. A szalonnak pedig csak gratulálni tudok... :D
2015. aug. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!