Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ennyire spórol valaki az...

Ennyire spórol valaki az normális?

Figyelt kérdés

A nő jelenleg nem dolgozik, a férje külföldön keres kb 300.000 ftot, minimum.

Mesélte hogy már pár napja, lavórban, megmossa arcát, kezét hónaplját, felsőtestét, nemiszervét és lábát, mert zuhanyozni kevésbé szeret, fürdéssel meg a 10× víz mennyiséget használja el.

Azt mondta hogy ilyet csak néha csinál, általában zuhanyzik de akar spórolni mert mosással, mosogatással, felmosással is naponta több liter megy el. Különben is most otthon volt a férje, együtt is fürödtek, külön is zuhanyoztak, és ez a mennyiség neki rengeteg.

Nem értem hogy mi lehet az oka egy nagyon kellemes megjelenésű, igényes ápolt nőt erre vigyen a gondolata.


2016. márc. 30. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel miért nem számolja ki hogy mennyibe kerül köbmétere és mennyit is takarít meg?
2016. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sacc:


1000 liter 500 Ft


A zuhanyfejek fogyasztása típustól függően 20 liter/perc – 5 liter/perc között van. Külföldi statisztikák azt mondják, egy átlagos zuhanyzás nem öt perces, hanem inkább nyolc. Ez azt jelenti, hogy 160-40 liter között van egy zuhanyzás.


20-80 Ft--ot spórol tehát minden ilyen zuhany kiváltással.

2016. márc. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

7 percbe került kiszámolni. Azért remélem ő kiszámolta mielőtt a megoldása mellett döntött.


Amúgy kicsit gusztusosabb lenne az arcmosós vizet külön lavorban tartani. Na mindegy.

2016. márc. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus :D mondjuk én olyanról is hallottam már, hogy nem használ wc papírt csak megmossa a fenekét egy pohár vízzel amivel a wc-t is leöblíti utána. :D
2016. márc. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
4-es, én olyanról is hallottam, aki az esővizet gyűjti erre a célra, mindig van lejjebb.
2016. márc. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!