Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Műkörömépítés és színes zselé...

Műkörömépítés és színes zselé eltávolítása?

Figyelt kérdés

Zselés köröm építésekor a legelső vékony réteget nem ugyanolyan zseléből kell készíteni, mint amivel a c ívet alakítjuk ki? Van amelyik videoban 5 különböző zselét használnak, külön egy vékony csúszóréteg, külön a körömágyhosszabbító, utána körömágymagasító megint más zselé, francia végnek fehér zselé és a végén amivel a c ívet alakítják.. Annyira nem értem hogy pl. a körömágy magasításhoz minek kell egy külön zselé.. vagy az alap vékony réteget miért nem lehet ugyanabból az átlátszóból, amiből a c ívet?

Zselés körömépítéshez milyen erősségű reszelők kellenek? 100/180-as elég? meg milyen buffer ill. a saját körmöt milyen erősségű reszelővel kell formázni és mattítani?

Ha lakk helyett színes zselét szeretnék saját körömre, akkor azt le tudom majd reszelni kézi reszelővel is, ha igen milyen erősségű reszelővel?

Saját körömre csak fixálós zselét lehet használni? Műkörömre kell a fixálás mentes? Valahol olvastam, hogy az lágyabb, amit fixálni kell, ezért csak az jó a saját körömre.

Aki tudja a kérdéseimre a választ, légyszi írja le részletesen.



2016. márc. 31. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Az alapozózselének jobb a tapadása, ezért használjuk. Természetesen clear építőzseléből is készítheted, a base gelnek főleg problémás és hajlított körmöknél van jelentőssége.

Körömágymagasításra azért jó egy rózsaszín építőzselé, hogy természetesebb hatása legyen. (A körömágyhosszabbítót remélem nem kell magyarázni.) Sokkal szebb a végeredmény, mint clear anyaggal.

Saját körömre nem teszünk semmilyen színes zselét, erre a géllakk való. A színes zselé csak dekorációs célra használható, önmagában nem.

Reszelőből minimum kettő kell, külön az előkészítéshez és külön a formára reszeléshez. Előkészítéshez 180-as, formára reszeléshez 100-as vagy 150-es.

2016. márc. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Láttam valamelyik körmös webshopban oldható színes zseléket,ott azt írták,hogy az saját körömre is használható lakk helyett is..
2016. márc. 31. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Az géllakk
2016. ápr. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!