Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem akarok ilyen csúfként...

Nem akarok ilyen csúfként élni! Az összes rokonom jól néz ki, csak én vagyok ilyen szerencsétlen?!?!?! 16F

Figyelt kérdés

Nem is a csajok miatt van a baj, az már rég kivan zárva a sok kudarc miatt.Minden barátom kezd eltávolodni töllem a rondaságom miatt. Elegem van, hogy minden második szó az, hogy milyen csúf vagyok, hogy mekkora az orrom! Attól félek, hogy depressziós leszek, meg egy antiszociális barom. Kerülöm az embereket, és már nem bírok megszólalni egy idegen emberhez(régebb simán ment).Már lassan az utcára is alig merek kimenni. lehet, hogy a leírtak alapján arra lehet következtetni, hogy a negatívságom és önbizalomhiányosságomnak köszönhető az egész, de ez nem igaz!


Küldök képet, és azért írtam ki ezt az egészet, hogy egy idegen embertől őszinte véleményt kapjak! Üzenetbe Kórt nemet és lakhelyet kérek.



2016. máj. 4. 15:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, de már megszoktam az egyedüllétet.


23/F

2016. máj. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
72%
Pincérnőként dolgozom, sok csúnya embert látok nap mint nap. Hidd el, nekem ha másnak nem is, hogy a belsőd rothad, nem a külsőd miatt kerülnek az emberek.
2016. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Kíváncsiságból megnézném azért a képet. 29f bp

Egyébként ha ennyire meg vagy győződve a helyzet javíthatatlansáról, akkor keresd még csúnyább emberek társaságát.

2016. máj. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
szerinted a szépség számít? egy nőnél néha igen. egy pasinál, ha pénze van, vagy egyszerűen csak jófej, társasági ember, simán lesz nője akármennyire is csúnya. Úgyhogy döntsd el, hogy gazdag akarsz lenni, vagy jófej, csináld meg és rögtön lesz nőd.
2016. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:

Küldj képet!

14/F

Szigetvár

2016. máj. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

annyira csak nem durva a helyzet, amúgy még csak 16 vagy, még változhatsz. Én se voltam ekkor az a tipikus szépfiú, nekem is nagy az orrom, most 23 vagyok, adok a küldőmre a stílusomra, nyitottabb vagyok és bátrabb, megtaláltam a közegemet ahol saját magam lehetek, randim is volt már :)

23/f Hajdúböszörmény

2016. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
31%

16:19


Azért ez viccnek is gyenge, ilyen hülyeségeket ne írj már neki. Mára totálisan megfordultak ilyen téren az elvárások, már a férfinak kell teljesítenie mind külsőleg, mind egzisztenciálisan, mindenben. És akkor talán, mondom talán tud szerezni magának nőt.

2016. máj. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
58%
7 Nekem is volt ronda pasim és utánam is lett neki hamar nője, meg előttem is volt, ráadásul nem volt pénze, csak baromi nagy baráti társasága és jó fej volt, ennyi kell hozzá, ez nem fog változni soha, csak a mai fiatalok abszolút nem tudják felmérni a saját lehetőségeiket, mert nem a való világban élnek, hanem a neten.
2016. máj. 4. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
22%
Az a gond, hogy ezeket a szép szerelmi történeteket meg mesés egymásra találásokat a való világban sehol se látom, viszont a neten minden lánya végsőkig vallja, hogy neki a belső érték a fontos, meg ilyen-olyan ronda pasija volt.
2016. máj. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

Kapsz őszinte véleményt. Kérek képet! :)


21/L

Érd

2016. máj. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!