Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a DM-es és a...

Mit gondoltok a DM-es és a rossmannos biztonsági őrökről?

Figyelt kérdés
minap voltam a rossmannban kerestem sminkelomót olyan nem volt ami nekem kell de végig jártam de az őr a nyakamban csüngött végig annyira kellemetlen mindig ezt csinálja.átmentem hát a dm-ben h ott vegyek és utána nézegettem a körömlakkokat láttam h figyel az őr de nem érdekelt.belenyúltam a zsebembe h megnézzem h kitelik a lakk is de nem volt annyim ezért visszatettem.mentem fizetni és mikor elindultam a pénztártól odarohant hozzám az őr h azonnal ürítsem ki a zsebem mert látta h elratam a lakkot.mondtam is neki h nem loptam és nem vagyok hajlandó.erre fel elkezdett túrkálni a zsebembe. mindenki előtt.aztán elengedett.hát nagyon felháborodtam mondjuk akkor egy szót nem bírtam szólni mert nagon égtem és rosszul éreztem magam h mit képzeé
2010. ápr. 8. 14:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Pfffffffffff....inkabb megtartom magamnak a kommentjeim :)

Par éve volt hogy karacsonyra a tesomnak meg a pasimnak is ugyanolyan borotvat vettem , fizetek a pénztarnal, a hulye eladocsaj meg beutotte a két borotva arat, de csak az egyiket huzta le. csak két egyetemi tanàrom àllt sorba, meg persze tele volt a Rossmann, nàlam volt két szatyor, elozoleg màshol is vàsàroltam..Persze pittyegtem kifelé, mindent kipakoltatott, hiàba mutattam a blokkot, hogy hého, ezek mind rajta vannak a blokkon, a tàskàmbol a szolozsirt, cigit nézegette, honnan vannak, nem tunt fel a làmàjànak hogy a cigisdoboz félig volt, meg a szolozsir is màr hasznàlt...azota sem tettem be egy Rossmannba sem a làbam.

2010. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

az tényleg nagyon idegesítő, hogy mindig a nyomodban vannak!

én egyszer úgy jártam, hogy bementem egy rossmannba és elkezdtem csipogni befelé menet (előtte már vagy 10 helyen voltam és nem csipogtam, de mindegy), na és az őr odajött és mondta, hogy mutassam a táskám és keressük meg mi csipoghatott, mert így nem mehetek be. kb. fél órát ott voltam és kerestük, hogy mi csipoghatott, de semmi nem jelzett és elmondtam az őrnek 100szor, hogy hagyjuk, inkább nem mék be, máshol úgyse csipogok, de az csak erősködött, mikor már nem volt semmi, amit ne nézett volna meg akkor is. na és elég gáz volt, hogy mindenki előtt ott próbálgatta... de jó mondjuk nem volt bunkó, csak egy kissé túlbuzgó!

2010. ápr. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
85%
velem is előfordult már ilyen:S
2010. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim válasza:
20%
tényleg idegesítőek picit. de azért a zsebedet csak kitudod pakolni! ne akadj fenn ilyeneken!
2010. ápr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
persze, kitudja pakolni, csak nagyon kellemetlen!
2010. ápr. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

ÚTÁLOM ŐKET (tisztelet a kivételnek).

Db-ben lakok, a belvárosi üzletekben (mindkettőben dm-rossmann) a sarkamban vannak, pedig sztm nem úgy nézek ki, mint aki most akarja kipakolni a boltot. A múltkor sampont kerestem, és mivel nem tudtam milyet vegyek kb 5 percig nézegettem a samponokat, addig ott állt mellettem és nem mozdult, utána a kasszáig követett.


Ami itt van a közelünkben (lakótelepei dm) ott viszont tök aranyos a biztonsági őr (de csak az egyik) még sokszor segít is, ha nem találok vmt, vagy ilyesmi - mondjuk sokat járok, valsz. már ismer és azért.


Egyszer a rossmannban besípolt a kapu, az őr örömittasan jött oda hozzám, én meg csak néztem, mivel mindent kifizettem. CSAK a pénztáros elfelejtette, lehúzni azon a mágneses izén, ami inaktiválja a riasztó csíkot, és egyből szólt is az őrnek, hgoy az ő hibája, nem győztek elnézést kérni.

2010. ápr. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
ragadnak mint a piócák
2010. ápr. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám, kitalált egy tuti jó dolgot ezekre az esetekre.

Bevonja a biztonsági őrt a vásárlásba :) Mindennél megkérdezi az őrt, hogy hol találja, feltesz egy csomó kérdést a termékkel kapcsolatban, nagoyn jó, a végén inkább békénhagyják :D:D:D

2010. ápr. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

nem rossz ötlet:D

am én is rohadtul kibuktam rajtuk! múltkor kerestem vitanol c-t, "végigfutottam" a boltot, megkérdeztem egy eladót, kiderült nincs a boltban. de végig jött utánam :S ruhaboltokban is ezt utálom, ha egy eladó állandóan ott van és zavar, hogy azt nézi, hogy mit nézek...:D remélem érthető a fogalmazásom, elég fáradt aggyal írom:D

2010. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez nem tudom,hogy miért,de mindenhol így van,minden város Dm-jében és Rossmanjában.

Nem tudom,hogy ennek mi lehet az oka,de nagyon kellemetlen,amikor állandóan a sarkamban vannak,pedig én sem vagyok az a "lopós kinézetű ember"XD

Én azt vettem észre,hogy csak a Dm ben és a Rossmannban csinálják ezt,más boltokban nem járnak így a nyakára az embernek.

:S

Üdv!

2010. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!