Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a DM-es és a...

Mit gondoltok a DM-es és a rossmannos biztonsági őrökről?

Figyelt kérdés
minap voltam a rossmannban kerestem sminkelomót olyan nem volt ami nekem kell de végig jártam de az őr a nyakamban csüngött végig annyira kellemetlen mindig ezt csinálja.átmentem hát a dm-ben h ott vegyek és utána nézegettem a körömlakkokat láttam h figyel az őr de nem érdekelt.belenyúltam a zsebembe h megnézzem h kitelik a lakk is de nem volt annyim ezért visszatettem.mentem fizetni és mikor elindultam a pénztártól odarohant hozzám az őr h azonnal ürítsem ki a zsebem mert látta h elratam a lakkot.mondtam is neki h nem loptam és nem vagyok hajlandó.erre fel elkezdett túrkálni a zsebembe. mindenki előtt.aztán elengedett.hát nagyon felháborodtam mondjuk akkor egy szót nem bírtam szólni mert nagon égtem és rosszul éreztem magam h mit képzeé
2010. ápr. 8. 14:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
A DM-ben mindig követ a biztonsági őr (rossmanban még nem vtam:D), és naaagyon idegesítő. DM-ben gyakran vesz az ember eléggé magánjellegű dolgokat, mint borotva, óvszer, betét, tampon, és elég kellemetlen, ahogy a biztiőr követ, figyeli, hogy mit veszel, mit nézel... -.-
2010. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
100%

nem kell kipakolnod a zsebed! mondhatod hogy nem! neki ugyan annyi joga van kipakoltatni a vevő zsebét, mint bárki másnak!!!

ha nem pakolod ki, maximum rendőrt hívhat.

ne feledjétek, ha balhét akartok a gyanusításból, ne engedjétek kipakoltatni! a biztonsági őr jelvény NEM jogosítja fel arra, h. ilyet tegyen!!

2010. ápr. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%

ma 15:50 vagyok. Zavarba jött és azt mondta h "nem, nem, csak azt néztem, hogy a pénztárhoz megy-e"

de mondta anyám, h háromszor ment oda-vissza a boltban és mindháromszor követte :D

2010. ápr. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Engem is mindig követ:S Nagyon idegesítő...

Egyszer a DMben voltam, pont karácsony előtt, anyukámnak kerestem ajándékot. Láttam egy csomagot, amiben mindenféle bio tisztálkodószerek voltak, meg szizálkesztyű egy aranyos pici fa hordócskában. Nézegettem, közben ott állt fölöttem a biztonsági őr, aztán benyögi: "Szép, mi? Kár hogy nincs rá pénzed!", totál kiakadtam rajta. Pénzem volt, de attól, hogy ott költsem el, elment a kedvem.

2010. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
az előzőről jut még eszembe, hogy ugye van az a pontgyűjtő kártya. és be akartam váltani a pontjaimat, és megkértem az eladónőt, h segítsen használni a kártyakezelő gépet. (egyszer már használtam, de az több hónappal ezelőtt volt) és azt mondja a biztonsági őr: "illene már megtanulni használni". Annyira meglepődtem h még visszaszólni se tudtam :D
2010. ápr. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%

igen csak rendőr jelenlétében nyúlhat a zsebedbe, mivel így a személyi jogaidat megsérti.

én sem szeretem a biztonsági őröket :D

egyszer anyuval a rossmannba voltunk nyáron!, és a 80 darabos pelenkákat néztük hogy melyiket érdemesebb megvenni. na már most a 80 darabos pelenka az körülbelül 60*80centis "zsákocska", amit nem tudom hova tudnánk elrejteni nyáron. de a biztonsági őr ott volt és nézte nehogy véletlenül is elcsenjük a pelust. azóta is felhozzuk viccként itthon ezt a sztorit :D

19/L

2010. ápr. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom a kérdező melyik rossmannban volt, de velem is ezt eljátszotta egy kedves őr! ugyanezt, erőszakosan turkált A TÁSKÁMBAN! mert a kijáratnál becsipogtam. a ciki az, h szó szerint végig mellettem volt amíg nézelődtem, és jól be is vásároltam, több ezer ft-ot hagytam ott, valószínű h loptam is közben, nem? arról nem is beszélve h nagyon sokszor jártam már ott. csakhogy a drága pénztáros nénike kidobta a blokkom, meg se kérdezte h kérem-e v vmi, nekem meg akkor az egyszer nem jutott eszembe elkérni, mert tényleg tele volt a kezem, nem foglalkoztam még a cetlivel is. hát persze nem húzott le egy korrektort, amit később be is látott, csakh. addig engem halál beégetett a kedves őr és még csak elnézést sem kért... na azóta nem megyek rossmannba! dm-ben is figyel az őr, de az nem zavar mert tisztes távolságból, és mégiscsak az a dolga. inkább megyek dm-be ha kell vmi!
2010. ápr. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Én Tatabányán lakom, az itteni Rossmannban is mindig követ az őr. Egy másodpercre sem veszi le rólam a szemét, pedig én se vagyok egy slampos, vagy gyanús kinézetű egyén:D Utálok már ott vásárolni, inkább be se megyek. Volt, hogy még akartam volna venni valamit, de inkább kijöttem mert annyira idegesített, hogy járkál utánam a sorok között. És még a nyakát nyújtogatja a polcok felett, nehogy szem elől tévesszen:D Tudom, ez a dolguk, de szerintem nem így, hogy egy emberre ráállnak, aki nem is csinál semmi gyanúsat, aztán lihegnek a nyakában. Amíg velem foglalkozott, 5-en kilophatták volna a boltot:)
2010. ápr. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
olyan jó olvasni hogy másnak is meggyűlik a baja velük. Én már szabályosan utálok emiatt a rossmannba meg dm-be járni egy barátnőmet szoktam megkérni hogy menjen be helyettem. Nem tudom mire jó ez. Megértem hogy nem akarjk, hogy lopjanak boltból, de annyira durván bunkók, hogy azt nem lehet szavakba önteni. Nekem a legextrémebb esetemben, miután kb.6000Ftnyi cuccot bepakoltam már a kosárba úgy hogy abiztonsági őr 20 cm re kajtatott a nyomomba, majd szóváltásba is keveredtünk, ami azzal kezdődött hogy beszólt, hogy ne fogdozzak össze annyi mindent, végül levágtam a kosaramat az áruház közepén és igen emelt hangerővel közöltem vele hogyha "Ennyire ragaszkodik hozzájuk akkor tartsa meg", aztán kiviharzottam az üzletből.
2010. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Én szimplán nem foglalkozok velük, sőt még ki is szoktam próbálni a terméket mielőtt megveszem pl körömlakk nehogy már rosszat vegyek! Eddig még nem voltak bunkók velem még csak be se szóltak hogy a krémből nyomtam egy picit csak azt próbálnák meg! Ugy visszaszólnék mint a franc! am is próba nélkül semmilyen kozmetikumot nem veszek!
2010. ápr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!