Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a DM-es és a...

Mit gondoltok a DM-es és a rossmannos biztonsági őrökről?

Figyelt kérdés
minap voltam a rossmannban kerestem sminkelomót olyan nem volt ami nekem kell de végig jártam de az őr a nyakamban csüngött végig annyira kellemetlen mindig ezt csinálja.átmentem hát a dm-ben h ott vegyek és utána nézegettem a körömlakkokat láttam h figyel az őr de nem érdekelt.belenyúltam a zsebembe h megnézzem h kitelik a lakk is de nem volt annyim ezért visszatettem.mentem fizetni és mikor elindultam a pénztártól odarohant hozzám az őr h azonnal ürítsem ki a zsebem mert látta h elratam a lakkot.mondtam is neki h nem loptam és nem vagyok hajlandó.erre fel elkezdett túrkálni a zsebembe. mindenki előtt.aztán elengedett.hát nagyon felháborodtam mondjuk akkor egy szót nem bírtam szólni mert nagon égtem és rosszul éreztem magam h mit képzeé
2010. ápr. 8. 14:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Utolsó, azért ne haragudj már, de te felnyitod a körömlakkot, ha nem tetszik visszateszed, aztán más meg megveszi a beszáradt körömlakkot miattad. Ezért is veszek mindig olyan szempillaspirált, ami le van fóliázva, mert sok hülye próbálgatja én meg 4ezret dobok ki az ablakon egy beszáradt spirálra!! Amiből nincs teszter azt ne próbálgassa senki! Bocs de ez kijött, a témához már hozzászóltam.
2010. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Adok egy tippet: Soha ne a legelsőt vedd meg inkább hátrébbi terméket válassz és akkor nem jársz igy! Mondjuk csokinál is meg mindennél ez a mániám hogy nem nem veszem meg a legelsőt és ha már csak egy db van akkor inkább másik boltba megyek:D
2010. ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Köszi a tippet, én is ezt csinálom amúgy, mindig leghátulról:) Csokinál meg ilyesminél nem, csak kozmetikumoknál szoktam:D
2010. ápr. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

13:16-os, ez szép volt!!

Én még szerencsére nem csipogtam be soha, de engem is rettentően zavar, hogy a nyakamban loholnak. Csak sajnos ilyenkor mindig visszanézek rájuk, abból a célból, hogy megtudjam, még mindig néznek-e... Aztán ebből meg az jöhet le, hogy biztos azért figyelem őket ennyire, mert lopni akarok...

2010. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Most, ahogy olvasom a válaszokat...nálunk dettó, ugyanez a helyzet, pedig külföldi vagyok. Szerintem ők egy helyen vannak kiképezve XD
2010. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
49%

Ahol lakom, van egy DM a közelünkben.

Egyszerűen imádok oda bemenni, mert annyira aranyos, kedves a biztonsági őr, hogy ilyet még 1 üzletben sem tapasztaltam.

Egy mosolygós fiatalember, nagyon segítőkész, viszont soha nincs az ember s*ggében, mindig nyugodtan tudok nézelődni, vásárolni, anélkül, hogy azt érezném, hogy valaki figyel (sok helyen ezért utálok vásárolni, mert nem bírom én se, ha figyelnek...)

2010. ápr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

A szent istván körúti DMben az egyik biztonsági őr nagyon aranyos. oda járok gyakran, mindig mosolyogva üdvözöl, segít, ha valamit keresek. meg szoktam neki mutatni, ha van nálam valami, ami máshol vettem, de csak úgy reagál "ne hülyéskedj, gyere be nyugodtan". ettől függelenül ő az EGYETLEN normális stílusú, akivel valaha találkoztam, a többiben úgy rátapadnak az emberre, mintha előre tudnák, hogy lopni fog.


egyébként emelett a DM mellett a margit híd irányában van egy schlecker. na, ott egy elmebeteg biztonsági őr van. látszik a tekintetén, hogy zavart. nagyon kellemetlen a jelenléte, több, mintha csak követne. olyan, mintha még meg is akarna gyilkolni.

2010. ápr. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Engem is követ mindkettőben... iszonyat idegesítő :S

Ha bizonytalanul járkálsz, mert keresel vmit, akkor még rosszabb.

Am jó módszer lenne mondjuk az, hogy megkérdezed "Tampont/betétet/óvszert merre találok?" :D

Ha még mindig ott van, akkor megkérdezheted, hogy szerinte melyik a legjobb :D:D

Ezzel a módszerrel tuti észrevenné magát! :D

2010. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!