Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a DM-es és a...

Mit gondoltok a DM-es és a rossmannos biztonsági őrökről?

Figyelt kérdés
minap voltam a rossmannban kerestem sminkelomót olyan nem volt ami nekem kell de végig jártam de az őr a nyakamban csüngött végig annyira kellemetlen mindig ezt csinálja.átmentem hát a dm-ben h ott vegyek és utána nézegettem a körömlakkokat láttam h figyel az őr de nem érdekelt.belenyúltam a zsebembe h megnézzem h kitelik a lakk is de nem volt annyim ezért visszatettem.mentem fizetni és mikor elindultam a pénztártól odarohant hozzám az őr h azonnal ürítsem ki a zsebem mert látta h elratam a lakkot.mondtam is neki h nem loptam és nem vagyok hajlandó.erre fel elkezdett túrkálni a zsebembe. mindenki előtt.aztán elengedett.hát nagyon felháborodtam mondjuk akkor egy szót nem bírtam szólni mert nagon égtem és rosszul éreztem magam h mit képzeé
2010. ápr. 8. 14:23
1 2 3 4
 11/38 anonim válasza:
100%
Higyjétek el én is útálom ha az eladó vagy a biztonságiőr a seggembe van már szó szerint, de egyrészről én ezt megértem.Az egyik ismerősöm a DM-be dolgozik, és zokta nekem mesélni, hogy 1 nap 4-5 alkalommal is lopnak. Múltkor 14 éves kis csitriknek volt tele a zsebe sminkes cuccokkal, azelőtt meg egy öregnéni pakolta tele a szatyrát.Szóval vannak ilyen emberek, és sajnos az eladók és a biztonágiőrök nem tudják ránézésre megmondani rólad, hogy te most akkor valóban vásárolsz, vagy lopni készülsz.
2010. ápr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ahol én vásárolok a rossmanba mindig köszön és áll a bolt végében. A dmes pedig rendesen kedves bármi kell segit meg szól egy eladónak ha ő nem tudja!

2010. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is nagyon utálom! De szerencsére itt nálunk van 1-2 olyan Dm amiben nem követnek.

Meg egyik nap tesómmal meg barátnőmmel voltunk az egyik New Yorkerben és volt nálam meg a barátnőmnél suli táska meg szatyor mivel már vásároltunk és egyfolytában ott volt a biztonsági aztán kifelé meg átkutatott..HÁT ÉN Annyira felháborodtam, pedig láthatta h nem vagyunk csövesek mikor már máshol csomót vásároltunk ..á felháborító


Meg van egy bolt és amikor ott voltunk kérdezték h van e nálunk pénz mert csak úgy nem lehet nézelődni(am volt nálunk) meg ha semmit nem veszünk akkor menjünk ki.. hát be nem teszem oda a lábam nem tudom mit képzelnek magukról..-.-"


16L

2010. ápr. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Engem is mindig bekövetnek, mondjuk megértem a kis buci-fejüket, mert raszta vagyok, és arról gondolom rögtön a tolvajra asszociálnak... :P

Én általában úgy kezelem le őket, hogy megkérdezem, hol van ez vagy az, hátha ő tudja, és ha már kérdezősködsz, akkor nem tartanak olyan veszélyesnek. Általában.

Ez a dolguk sajnos, meg amúgy is elég uncsi lehet egész nap járkálni...

2010. ápr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%

nekemmég soha semmilyen kellemetlenségem nemvolt se dm-es se rossmannos biztonsági őrrel, pedig meglehetősen sokat járok ezekbe a boltokba.


amúgy ha tudomást sem veszel róluk, és teljesen természetesen közlekedsz, valamint nem figyelgeted az őrt és nem vagy bizonytalan akkor lekopik rólad.

2010. ápr. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
jaj nálunk is van egy dm-es biztonsági őr. mikor még új volt, aszittem azért követ, mert nem tudja, h lopós fajta vagyok-e. mikor már huszadjára voltam ott, és még mindig követett, akkor már nem értettem. Nem vagyok cigány. Nem vagyok slampos. sőt. Akkor honnan az istenf.aszából gondolja h lopni akarok??? Na mindegy, anyámat is követte, de vele megszívta :D anyám megkérdezte h "maga azt hiszi h én lopni akarok?" :D
2010. ápr. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

15:50


és mit mondott rá az őr amikor megkérdezte ezt anyád?:DD

2010. ápr. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondtam volna neki, hogy "És ha találsz valamit a zsebembe akkor feljelenthetlek rágalmazásért???"

Már nem azért de nem turkálhatnának se a táskáikba se a zsebünkbe...

2010. ápr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
89%

elvileg először fel kell h szólítson h ürítsd ki a zsebeidet. ha ezt megtagadod és a lopás gyanúja felmerült akkor belekotorászhat.


amúgymeg nekünk, állampolgároknak engedelmeskednünk kell, ha egy biztonsági személyzet szólt fel a zsebeink kiürítésére. nem tagadhatjuk csak úgy meg...

2010. ápr. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, ha megtagadod a kipakolást, csak rendőr jelenlétében motozhat ill. pakolhat ki a táskádból.
2010. ápr. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!