Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Meg tudnátok békélni...

Lányok! Meg tudnátok békélni ha a pasinak ilyen teste lenne?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem is ilyen alkatom van.

14%-os a testzsírszázalékom.

De még csak 1 hónapja edzek.

171cm/60kg vagyok.

Kort is irjatok.



2016. máj. 5. 18:45
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Nem vagyok lány,de ez tök logikátlan, miért nem a sajátodról teszel fel képet? Ez olyan mintha valaki Bruce Willisről tenne fel képet,hogy lányok én is így nézek ki, vélemény? Heh?
2016. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Meg tudnátok békélni egy ilyen alkattal?...Akár egyéjszakásnál,akár komoly kapcsolatnál értve.

Mert ez szerintem még a vékonyabb kategóriába tartozik.

2016. máj. 5. 18:48
 3/32 A kérdező kommentje:

#1 Mert nem tudom hogy kell lol

Meg nem tudom mit fényképezgessem ha ugyanilyen.

2016. máj. 5. 18:50
 4/32 anonim ***** válasza:
Még mindig más képével próbálkozol.
2016. máj. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Milyen "még mindig"??

Na takarodj

2016. máj. 5. 18:52
 6/32 anonim válasza:

nekem tetszik ez az alkat, de tényleg jobb lenne, ha a sajátodról tennél fel képet :)

21L

2016. máj. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

#6 de teljesen ugyanilyen :) csak kicsit fehérebb a bőröm annyi a különbség

Meg tényleg nem tudom hogy kell. Facebookra,instagramra még megy. De nem abból állnak a napjaim hogy a netre töltögessem fel a képeim.

2016. máj. 5. 18:55
 8/32 anonim válasza:
94%
Tehát ilyesmi a tested, de mellé egy kis idióta vagy. :D Ráadásul a kölyök akiről képet linkeltél, úgy néz ki mint egy Ken baba, magyarul: egy kis köcsög. :)
2016. máj. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
92%
Én takarodjak? Heh. Magadról tegyél fel képet. Itt kéjelegsz más képével? Társkeresőn is így vagy fent? És elég felszínes vagy ha csak ezt gondolod,hogy a test a test, látszik,hogy az agyi kapacitásod az a béka segge alatt van.
2016. máj. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim válasza:
92%
Nem tudja hogyan kell beírni a google-be, hogy "képfeltöltés, ingyenes tárhely"... :D Ilyen se** hülye a gyerek. :D
2016. máj. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!