Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Meg tudnátok békélni...

Lányok! Meg tudnátok békélni ha a pasinak ilyen teste lenne?

Figyelt kérdés

[link]

Nekem is ilyen alkatom van.

14%-os a testzsírszázalékom.

De még csak 1 hónapja edzek.

171cm/60kg vagyok.

Kort is irjatok.



2016. máj. 5. 18:45
1 2 3 4
 11/32 aperitif ***** válasza:
100%
Megbékélnék én bármilyen testalkattal, ha a pasinak feje is van, és abban van is valami.
2016. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Az látszik,hogy hülye de még hogy mennyire...
2016. máj. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

#8 Tehetek róla hogy ilyen a csávó feje?! Nem az a lényege a kérdésnek.

Ha valami nem tetszik inkább ásdd el magad :)

#9 tudom hogy nem a test a lényeg,de mivel erről nem kérdeztem véleményt így miért ne?!

Társkeresőt csak a reménytelenek használnak.


De nem igaz hogy a gyk legretardáltabb válaszolóit fogom ki akik minden kis sz@rba belekötnek ami nekik nem tetszik.

2016. máj. 5. 19:05
 14/32 anonim ***** válasza:
de én ezt nem értem. mi a baj a képen szereplő srác testével? szerinted túl sovány, túl kövér vagy nem túl izmos? elég sok mindennel megbékélek amúgy, a sok izmot, sok hájat nem szeretem, a vékony a kedvencem, de kinek mi. Meg ugye az jobban számít hogy mi van a fejében az illetőnek....
2016. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
88%
Ennek a fejében káposztalé van. Kis buta fiú. :D
2016. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

Gregamann és 70%-os...hát szakadok rajtatok xd

Most csak azért kötöttetek belém mert nem saját képet raktam fel hanem csak beírtam Google képekhez hogy men body types és kiválasztottam az én alkatomra legjobban hasonlítót.

Bocs hogy nem a gép előtt élek. Bocs hogy nem tudok egy kib@.szott képet feltölteni magamról az internetre,ha már ez manapság az alap műveltség része...

Bocs hogy van életem.

De hogy feldobtátok az estém az igaz. Olyanokat röhögök itt rajtatok mint ahogy eddig még egy vígjátékon se xd szánalmasak vagytok

2016. máj. 5. 19:14
 17/32 A kérdező kommentje:
Meg azt se értem miért a homik válaszolnak a kérdésem alá...mikor a kérdésben kiemeltem hogy LÁNYOK válaszát várom. Na mindegy :/
2016. máj. 5. 19:21
 18/32 anonim ***** válasza:
87%

A testalkat oké, de ha nem vagy szimpi akkor szexkapcsolat se játszana. Márpedig amiket itt írtál takarodjál és ásd el magad és társai nem túl megnyerőek vagy férfiasak.

23l

2016. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
A testtel nincs gond, nekem lényegtelen dolog a test... az arc számít inkább, meg a stílus, belső... Értem én hogy beszólogatnak és idióták is írnak ide, de attól még neked nem kéne ugyanolyan idiótán válaszolgatni nekik. Normálisan is lehet.
2016. máj. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
22# tudom. De ez a 2 agyatlan itt azért kötött belém mert nem tudok képet feltölteni és nem saját képet töltöttem fel ide és emiatt megy itt a verbálfighting.
2016. máj. 5. 19:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!