Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok egy 15 éves fiu borotvá...

Lányok egy 15 éves fiu borotválja/gyantáztassa a honalj szőrét most h jön a strandszezon?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat leszünk kint a Balatonon idén nyáron és sok lánytól hallottam h undorito ha egy fiunak honaljszőre van...ez igaz? Igazából velem egyidős lányok válaszára vagyok elsősorban kíváncsi...

2016. jún. 17. 09:43
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát☺ de ezek után felmerül bennem a gyanú h lehet h a lábamon is lekéne???? Erre még sose gondoltam...az nem néz ki h*ülyén ha full csupasz a lába egy fiúnak? Vagy tévedek?
2016. jún. 18. 09:53
 12/23 anonim ***** válasza:
35%

Jól gondolod, a lábadat is érdemes szőrteleníteni, mert sokkal jobban néz ki ha csupasz, és a legtöbb csajnak is nagyon bejön. :-) Ráadásul sokkal jobb érzés ha csupasz vagy, sokkal komfortosabb mint szőrösen, és strandon előnyös is, mert ha kijössz a vízből rögtön megszáradsz. :-)


A hónalj szőrtelenítés pedig alap dolog.


Én is szőrtelenítem a lábam, karom, hónaljam fiúként évek óta, és eddig csak pozitív tapasztalatom van, mert nagyon bejött a csajoknak. :-) Pedig én jó pár évvel idősebb is vagyok nálad. Úgyhogy nem csak a te korosztályod szereti ha szőrtelenít egy fiú. :-)

2016. jún. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
De volt már h hallottam h a lányok cikizik azt a srácot akinek teljesen csupasz a lába...
2016. jún. 18. 18:25
 14/23 anonim ***** válasza:
39%

Nyilván vannak buta csajok is, ő rájuk jellemző az ilyen cikizés. De nekik tök mindegy, mert ha szőrös a lábad, akkor azért fognak cikizni. Ők ilyenek, nem kell velük foglalkozni.


Érdekes módon engem még sosem cikiztek ki a teljesen sima, csupasz lábam és karom miatt, sőt a legtöbb csajnak nagyon bejött hogy szőrtelenítek. :)

2016. jún. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Oké köszi megfogadom😉😉
2016. jún. 19. 00:56
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Lábadon le ne szedd!!!!!

Honalj mehet nyugodtan

De a láb xdxdxd az nehogy leszedd

Mert férfibol vagy....remélem

2016. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
75%
Te döntsd el, ne más miatt csinálj ezt vagy azt, hanem, ami neked igazán fekszik... Valószínűleg nem szőrtelenítenél magadtól, mert akkor a kérdést sem tetted volna fel... Amúgy ez a nagy csupasz hónalj mánia csak itt Magyarországon és Kelet európai országokban van... Véleményem szerintem meg az a szánalmas, ha olyat látok hogy leborotválta a hónalján a szőrt a mellkasa meg szőrös... No comment! :D
2016. jún. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 csak egy lány 123 válasza:
74%
Már bocsánat de képzeljetek el egy fulosan leborotvált lábú fiút. Milyen az már... De abban egyet értek hogy strandszezonban nem kell hónajszőr. De vannak fiúk akiknek hónajszőr is jól áll.
2016. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan nagyon durván hosszú a hónaljadnál a szőr (bár gondolom nem), akkor csak vágd rövidebbre, felesleges leszedni teljesen. Az olyan férfiatlan. Engem egyedül a hátszőr zavar, meg az intim részen a szőr. Hónaljon a Zac Efronos pont jó:D

Ha meglátok egy olyan pasit, akinek nincs szőr a mellkasán, lábán, karján, azzal ki lehet engem kergetni a világból. Én rosszul vagyok a csupasz pasiktól. De valakinek meg az jön be. Szerintem tedd azt, ahogy neked jó, ne hallgass másra! Ha majd lesz barátnőd, vele megbeszélhetitek, neki mi tetszik/mi zavarja, és akkor aszerint igazíthatod magad:)

17/L

2016. júl. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2016. júl. 3. 22:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!