Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok. Most megyünk...

Nov2003 kérdése:

13 éves vagyok. Most megyünk majd júliusba nyaralni és le szeretnék elmenni kozmetikushoz gyantáztatni. A kozmetikusok vállalnak 13 éveseket vazy ha nem hány éves kortól?

Figyelt kérdés

2016. jún. 22. 17:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ennyi idős korom óta járok. Szívesen fogadott, nem volt semmi kifogása egy kamaszlány ellen.

Fájdalmas a gyantáztatás, hogy téged mennyire visel meg az egyéni fájdalomküszöb kérdése. Számomra nem vészes, meg is lepődött a kozmetikus anno, hogy egy alig kamasz jobban bírja mint sok felnőtt nő.


ui: Teljesen normális, hogy 13 évesen zavarja a szőr.

1. Nem mindenki ugyanolyan mértékben szőrös, nem ugyanolyan színű az emberek testszőre, nem mindenkinek ugyanaz a kényelmes.

2. Manapság mindenki szőrtelenít, aki nem teszi azt kinézik. És amíg a felnőttek a hátad mögött beszélnek ki, az osztálytársak nyíltan gúnyolnak és kiközösítik azt aki a "normától" eltér.

2016. jún. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Ma voltunk időpontot kérni kipróbálom először milyen nem e okoz vmi bőrirritációt hogy nehogy nyaralás előtt legyen vmi gubanc

Amugy jövőhét keddre kaptam időpontot!

Bementünk mondtuk hogy mit szeretnénk adta az időpontot nevet és telefonszámot kért

NEM IS KÉRDEZTE MEG HOGY HÁNY ÉVES VAGYOK.

2016. jún. 23. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!