Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Smink nélkül nincs önbizalmam....

Smink nélkül nincs önbizalmam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Alap sminkem: szemhéjtus, szempillaspirál, szemöldök por.

A kis álarcom nélkül még a szemetet sem viszem ki. Nem érzem magam nélküle szépnek. Egyszerűen belenézek a tükörbe, és rondának látom magam. Egy barátom előtt sem mutatkoztam smink nélkül. Mindig felkeltem korábban, és a szemöldök por, szempillaspirál.. Mondták már, hogy smink nélkül is szép vagyok, nemkell állandóan kenceficéznem az arcom, de én úgy már nemérzem jól magam.


Most meg tetszik egy fiú, és strandolni szeretnénk. De agyon sminkelve csak nem mehetek.. Félek, ha meglát smink nélkül, akkor már szóba sem áll velem.. Mit tegyek? Segítsetek,



2016. jún. 24. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Sorstársad vagyok.. :D

Nekem az alapozó + szempillaspirál + szemöldökpor nélkül nincs élet.

Segíteni nem igazán tudok, max annyit tanácsolok, hogy lépésenként haladj. Elősször menj el valahova tus nélkül, utána tus és spirál nélkül végül pedig teljesen smink nélkül.. Így fokozatos és nem olyan érzékelhető a differencia :)

18L

2016. jún. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt már próbáltam.. De olyan érzésem van közben, mintha mindenki engem nézne..
2016. jún. 24. 13:16
 3/4 anonim ***** válasza:
A fejedben kell rendet tenni. Nekem is volt ilyen idoszakom, de valami atkattant es simán kimegyek smink nelkul. A szemoldokom szep, ugyhogy nyaron csak spirált használok.
2016. jún. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én szemöldököm formája mondjuk úgy, hogy jó. Csak a színe nem annyira stimmel. Fekete a hajam, és a szemöldököm jóval világosabb. Ezért is kell a szemöldökpor..
2016. jún. 24. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!