Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, hogy állandóa...

Szerintetek baj, hogy állandóan fiatalabbnak néznek?

Figyelt kérdés
Szóval 17 éves lány vagyok, nem sokára 18. Általában 12 évesnek szoktak nézni és ezt sokszor meg is kapom. Ez pl nem rég történt egy barátnőmmel összefutottam este a városba és odamentem köszönni neki és az ő egyik baratnője nagyon csúnyán beszélt velem, közölte, hogy 12 évesen otthon lenne a helyes, mint kiderült ő fiatalabb volt, mint én. Ez nem az egyetlen ilyen alkalom. Tény, hogy nem öltözködöm kirívóan és nem vagyok agyon sminkelve,de azért szerintem ez már túlzás.
2016. júl. 22. 16:24
 1/5 A kérdező kommentje:
Élnézést, a hibákért meg a hülye fogalmazásért,csak siettem.
2016. júl. 22. 16:25
 2/5 A kérdező kommentje:
az egyik mondatba úgy gondoltam azt monda, hogy az lenne a helyes, ha 12 évesen ottho lennék. Bocsánat.de tényleg siettem.
2016. júl. 22. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy így leírtad tényleg elég kellemetlen lehet, de ez azt jelenti, hogy jók a génjeid, így később majd igazi született mázlista leszel. Lehet még 50 éves korodban is úgy fogsz kinézni, mintha még csak 40+ lennél.
2016. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban örülj neki, anyám is ilyen volt, most 53 évesen nézik 30-asnak... ő nem bánja. Ez jó dolog szerintem. De ha téged zavar akkor kicsit nőiesebben öltözz, nőiesebb frizura is sokat dobhat.
2016. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindent megpróbáltam. Nőiesen öltözködöm, főleg ruhákat meg szoknyákat hordok. A hajammat pedig kb egy eve festetem szokre,de arra is kaptam mar beszolast, hogy ennyi idosen hajat festetni... De tényleg az vigasztal, hogy majd ha idősebb leszek, akkor csak jó lesz, mert fiatalabbnak fogok kinézni.
2016. júl. 22. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!