Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Meglátszik az emberen ha a...

Meglátszik az emberen ha a kínaiból öltözik (kinai boltban vagy piacon vett ruhákban öltözködik)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 16. 22:44
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

23:06 Idáig sosem csábított a márka, mert nem is szeretem a sok plázamacska között válogatni az üzletekben. De egyik nap bementem a Telly Weijl-ba, H&M-be és a Stradivariusba és egyből tudtam volna venni úgy 10 ruhadarabot egy havi fizetésből. Nem a márka miatt, hanem a stílus miatt. Minden volt amire épp szükségem lett volna.(boleró, kis mellény, nem farmer nadrág stb..) A butikban sajnos nincs így. Ott szezonnak megfelelően hoznak pár felsőt és pár nadrágot. Ennyi. Ráadásul míg el nem fogy addig van hogy 3 hétig is ugyanazok a ruhák vannak. Ezért már turizok is. És sikerült két ruhadarabra szert tennem, amikre már régen vágytam. De a kínaiban is ez van. Annak ellenére hogy sok a felső nadrág, mind egyhangú.

A márka boltban kijön egy kollekció és elég sok minden van. Persze egyre többen panaszkodnak a Zarára stb., de jól meg kell nézni a ruhát, milyen anyagból van stb. és nem lesz baj.

2010. ápr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Háát max annyi h ne legyen rajta feltünő kínai írás..:D Vagy ha converse utánzatot veszel akkor ne a 8 csillagos red star cipőt vedd:D oszt. társaim közül nagyon sokan öltöznek a kínaiból,meg persze a turkálós ruhákból:) Ja amúgy minden cucc kínai.. a tally weijl-ben pl olyan ruhák vannak mint a kínai boltokban..:D
2010. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Hát nem éppen. Mert láttam olyan jó kis kabátot a Telly Weijlban, amilyen nincs a kínaiban. Csak már van kabátom. Sőt a kínais ruhákon mindig van valami, amivel elrontják azokat, úgyhogy nekem már nincs energiám végig nézni azt a sok ruhát, mert úgyis lesz valami rajta. Egy farmert nem lehet venni, mert mindig megbolondítják valami fura varrással, gombbal, dísszel.
2010. ápr. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
egyetértek a 15:36ossal
2010. ápr. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

pipa, levél, vadmacska? :D

Ez azér féjt egy kicsit! :D

Nike, Budmil, Puma?

2010. ápr. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Amúgyis: ami nek Kina-i az hamisitvány! :D

Ezt tarts észben!

2010. ápr. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
18:22-es az nike,adidas!! és puma.Miért nem az a jelképe???A sznobok jelképei!!De amúgy ha te ettől vagy boldog nyugodtan hord őket és hízlald tovább a nagy multikat!
2010. ápr. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
A vidéki diszkókban magukat kellető kislányokon nagyon-nagyon látszik, hogy 100% kínai a viseletük. De pl. egy normális egyeteimistán, aki tudja, hogy mi az a jó ízlés, nos az ő ruházatán nem látszik, ha van közte 1-2 kínai darab.
2010. ápr. 19. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem szoktam márkás rucikat venni... Csak tudom, hogy melyknek mi a jele... De tényleg az Adidas-nak is három levél a jele! Ez eszembe se jutott. Nemtudom amúgy, hogy min vagy felháborodva. Tetszett amit írtál, még egy mosolyt is nyomtam mellé meg nyomtam neked pipát. Ezekután szerintem nek kellene felháborodnod.


ui.: Szerintem nem gond, ha kinaiból öltözködsz, bár én is inkább a turit javasolnám (olcsobb is, meg néha komolyan olyan jó cuccok vannak benne amitöl lefordulsz a székről). Ha a sztároknak megfelel akkor nekedis :) (Ke$ha, Madonna, stb.)

2010. ápr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Jah és a 18:22-es és a 18:23 voltam (Orsi)
2010. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!