Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti is furcsának látjátok az...

Ti is furcsának látjátok az arcotokat egy olyan képen, ahol az eredi kép tükrözve van?

Figyelt kérdés
Mások arcát egy tükrözött képen szinte ugyan olyannak látom, míg a sajátomat teljesen másnak. Ez azért lehet mert az arcom "eredeti képéhez" már hozzá van szokva a szemem, hisz évek óta minden nap látom?

2016. aug. 18. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Én le se merem magam fotózni úgy hogy nem tükrözöm a képet.Tényleg furcsa.Teljesen máshogy nézek ki.
2016. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Az arc aszimmetrikus, még ha nem is tűnik fel egyből, hisz az agyad hozzá van szokva. Ha ez tükrözve van, vagy máshogy látod, mint amihez hozzászoktál, akkor bizony furcsa lehet.
2016. aug. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én se szeretem. Mindig snapchaten csinálok képet és kerülöm,hogy mások fotozzanak le,mert egyszerűen borzasztó csúnyának látom magam,a sima (nem tükrözött) képeken.
2016. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!