Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A tablóképemen göndör vagy...

A tablóképemen göndör vagy inkább egyenes legyek a hajam, vagy esetleg fodrászhoz mennyek valami kontyfélét csináltatni?

Figyelt kérdés
A göndört úgy kell érteni hogy "saját göndörség" csak hajhabot teszek rá és simán megszárítom difúzorfejes hajszárítóval. De ilyenkor mindig szétáll néhány hajszál. Nem akarok úgy kinézni mint egy madárijesztő.
2008. szept. 30. 20:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy kb vállam alá ér 5centivel ha egyenes. Ha göndör akkor felugrik ugyanennyivel a vállam fölé.
2008. szept. 30. 20:49
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyen egyenes, ha jól vasalod ki, és teszel rá a megfelelő szerekből, akkor szép fényes lesz, ami sztem sokkal szebb. Ha hosszabb lenne a hajad, akkor a göndör is nagyon szép lenne, de ha a vállad fölé ér a göndör, akkor az elégg nagyítja a fejet, de nem tudom hogy nézel ki, lehet h az is jól áll neked. De én inkább az egyenesre voksolnék...
2008. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem legyen olyan, ami neked teccik, meg amit viselsz legtöbbször, hiszen az jellemez igazán téged. Szerintem ne aggódj emiatt, mert nagyon jól retusálják a tablóképeket. Én magam is meglepődtem, hogy igazi bányarémekből is kész hercegkisasszonyokat csináltak.
2008. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt javaslom, hogy olyan legyen, amit te szeretsz és amilyen általában szokott lenni. Emlékszem, a mi tablónkon 15 lányból tízet csak komoly koncentrálással lehet felismerni, mert mindannyian elvonultunk fodrászhoz fotózás előtt, olyan sminkeket is feldobtunk, amelyeket előtte ki sem próbáltunk, erre még a fodrász is rákorrigált egy kicsit és így elég érdekes, de egyáltalán nem valósághű képek születtek.

Egyébként nekem is olyan hajam van, hogy egyaránt lehet belőle göndört szárítani, valamint egy erősebb kiszárítással és vasalással pedig teljesen egyenest is. Én éveken keresztül erőltettem az egyenes hajat, annak ellenére, hogy ha néha-néha mégis göndör maradt, akkor mindenki el volt tőle ájulva és egész nap hallgattam, hogy sokkal jobban kidobja az egyéniségemet a göndör haj. A férjem is az egyenes haj korszakomban ismert meg, ami addig tartott, amíg először meglátott göndören, utána rádöbbentem, hogy a göndörtől elolvad, az egyenestől meg savanyú arcot vág. Azóta rájöttem, hogy Isten nem véletlenül adta nekem a göndört, hanem azért, mert az áll jobban és azzal kell élnem elégedetten.

Remélem, hogy te is megtalálod azt a frizurát, ami leginkább illik a személyiségedhez!

2008. szept. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát nálam kevdtől és időtől függ hogy milyen a hajam. Legtöbbször göndör, szeretem úgy csak nyáron levágattam a szép derékig érő hajam amit nagyon nagyon megbántam, így most jobb egyenesen. Ha van időm és kedvem vagy éppen az megy jobban a másnapra kiválasztott ruhámhoz akkor egyenesítem. Nem tudom még mi lesz de köszönöm a válaszaitokat. De aki ide téved és van hozzáfüznivalója az légyszi irja meg.
2008. szept. 30. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!