Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet abban igazság, hogy ha...

Lehet abban igazság, hogy ha valaki rosszul van, akkor kisebb eséllyel vetél el?

Figyelt kérdés
Borzalmasan kínlódom a hányástól és a hányingertől már 3 hete. Ez az egyetlen dolgo, ami egy kicsit vígasztal. Igaz lehet?
2010. szept. 28. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs összefüggés,de ne is gondolj ilyenekre!Élvezd a babavárást! :)

12 km

2010. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen, azt mondják, hogy akkor a hormonszinted láthatóan magasabb, mintha semmi tüneted nincs. Személyes tapasztalatom pedig annyi, hogy a kislányommal az elején elég pocsékul voltam, hetekig folyamatosan émelyegtem, és minden rendben volt vele végig. Két éve egyszer voltam már terhes, akkor semmi de semmi tünetem nem volt, csak annyi, hogy elmaradt a menstruációm és sajnos a baba el is ment 8 hetesen.
2010. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hallottam már én is olyat, hogy van összefüggés. De a gyakorlatban nem ezt látom. A barátnőm ikreket várt, és csak néha tört rá enyhe émelygés, egy másik ismerős pedig egyáltalán nem volt rosszul a terhesség alatt. Mindegyik baba egészségesen megszületett. Szerintem nem ettől függ.
2010. szept. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ez is csak egy hiedelem, nincs összefüggés!

Ez éppoly hiedelem, minthogy hányós anyukának lánya lesz....na ebben sincs semmi.


Minden szervezet más, ezért egyik hevesebben, másik kevésbé hevesen reagál a hcg-re, ennyi, nem több!

2010. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy van e összefüggés de én is ezzel vigasztaltam magam és nekem eltartott kb 12-13. hétig.aztán hipp hopp elmúlt.katartás :)
2010. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem vetéltem el, és soha nem voltam rosszul. De nem ettől múlik, minden rendben lesz!
2010. szept. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Czeizel doktor azt mondja, van összefüggés. (Mondjuk én nem rajongok érte, de mégiscsak komoly szakember...) Szerintem egyébként az lehet, hogy STATISZTIKAILAG van összefüggés, de egyedi esetben ez nem számít semmit sem. Mert attól, hogy a statisztika szerint nagyobb arányban vetélnek el azok a kismamák, akiknek semmilyen tünetük nincs, még ugyanolyan eséllyel lesz egészséges újszülött egy tünetmentes, mint egy "végighányós" terhességből. És mondom ezt annak ellenére, hogy az első baba nekünk is elment 10 hetesen, és nem volt tünetem. Hasonlóan egy korábbi válaszolóhoz, a mostani pocaklakóval nagyon rosszul voltam az elején. 23 hkm
2010. szept. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Előző terhességem 8 hetesen sajnos elhalt, semmi tünetem nem volt. Utána nem sokkal újra sikerült a baba, ott már a 6. héttől maga volt a pokol. mikor mentem első uh-ra és mondtam ezt az orvosomnak, ő mondta, hogy ez nagyon-nagyon jó jel, mert valszínűleg megmarad a baba. Igaza lett, ma 37 hetesek vagyunk és nagyon várjuk már a személyes találkozást itt kinnt!:)
2010. szept. 28. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Második terhességem, egyszer sem voltam rosszul, még sose volt vetélésem.
2010. szept. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az előző terhességnél semmi tünet nem volt, elvetéltem. Most hánytam, émelyegtem, az orvos is azt mondta, jó jel, vmi hormon jelenlétére utal, nemsokára szülök! Kitartás, tudom milyen rossz, de ettől nagyobb bajod soha ne legyen!

Sok boldogságot!

2010. szept. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!