Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A piercing miatt kialakult...

A piercing miatt kialakult vadhúst hogy lehet eltűntetni? Vagy el kell mennem bőrgyógyászhoz vele?

Figyelt kérdés
4 hónapig volt orrpiercingem, de kb 1 hete begyulladt és vadhús nőtt mellé, ezért kivettem. Tetrannal kezelem, és még mindig nem tűnt el az a gennyes kis "púp" az orromon. El kell mennem vele bőrgyógyászhoz, hogy leszedjék, vagy elmúlik magától idővel?

2016. aug. 31. 06:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én kiszúrnám magamnak. Teljesen felesleges orvoshoz menni ez nem olyan komoly dolog csak legyen otthon fertőtlenítőd! (Tudom mit beszélek, számtalan piercingem volt, van is és volt ilyen problémám.)
2016. aug. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hidrogén-perodix oldattal kell ecsetelni. Patikában kapható, napi 2-3 alkalommal használd.
2016. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!